Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb recept...

Melyik a leghatásosabb recept nélkül kapható fogyasztószer?

Figyelt kérdés

akár, mint étvágycsökkentő, vagy ami máshogy segíti elő a fogyási folyamatot.

olyat írjatok légyszí, amit már nektek bevált.


2010. márc. 28. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
a megfelelő étrend + sport. nem kell recept és biztos hogy működik.
2010. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy ez lesz a válasz. lécci ilyeneket ne írjatok, nem vagyok teljesen hülye...
2010. márc. 28. 16:37
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
De az vagy , ha nem fogadod el ezt, és várod a csodát!!!
2010. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

pontosan. Együtt tudsz élni azzal a tudattal hogy akaratgyenge vagy, és nem vagy képes saját erődből lefogyni?


Elárulom neked, hogyha saját erődből lefogysz nemcsak jól fogsz kinézni, hanem megnő az önbizalmad + önbecsülésed is.


Ezek egyike sem mondható el tablettás esetben.

2010. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem várom a csodát, azt is csinálom, de nehéz, főleg úgy h közben egy csomót kell tanulnom is...
2010. márc. 28. 16:41
 6/15 A kérdező kommentje:
van más, ami miatt lehet önbizalmam, amúgy meg mondom, hogy mozgok is meg próbálkozom a táplálkozással.
2010. márc. 28. 16:43
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
persze nehéz ha idióta nőklapjás baromságokat próbálsz meg betartani. egy normális diétában mégcsak nem is kell éhezni meg semmi ilyen baromságot. A sulival meg össze lehet egyeztetni, elmondom neked hogy később ennél csak nehezebb lesz összeegyeztetni!
2010. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Ne próbálkozz, hanem csináld. Egyébként van egy csodamódszer:


"köszönöm, nem kérek!"

2010. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
én nem gyógyszert javaslok,hanem teákat.Rengeteg féle van.Nekem bevált.Csökkent az étvágyam.Jobb lett az emésztésem.
2010. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, mellesleg lefogytam 20 kg-t mindenféle szer nélkül, egyelőre nem tudok többet lefogyni, és kész, mert k.... ideges vagyok állandóan. tényleg nem csodaszert várok, és nagy vonalakban tisztában vagyok a biológiai folyamatokkal, nem hiszek el mindenfélét, amit olvasok. de azt nem hiszem el, hogy még nem találtak fel semmit, ami csökkentené az étvágyam vagy ilyesmi.
2010. márc. 28. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!