Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélyem a "túlélésre"?...

Van esélyem a "túlélésre"? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok, jelenleg 69 kg. Ez már jónak minősül, ugyanis az 59-ről 1 év alatt 73-ra híztam.


Le fogok fogyni, elegem van az eddigi életemből, a régi, fitt fiatal lányt akarom, aki 1 éve voltam.


Szerintetek lehetséges így nyárra 69-ről 59-re fogyni:


- 2 naponta futás min. 3 km.

- napi 100 felülés a pocak miatt

- napi 20 fekvőtámasz a karom miatt

- jóval kisebb ételadag, az is csak 1-1 falat napi 3-4 alakalommal az anyagcsere miatt + 2-3 liter tea és víz

- az tény, hogy mindent kell ennem, mert nem tehetem meg anyagilag, anya főz, el kell türnöm, még tanulok, de kis adagokat.


Szeretnék olyan május, júniusra 59 kg lenni, van esély?


Ne aggódjatok, a kitartással nem lesz gond, sportember vagyok alapvetően, én ezt élvezem. Nem jelent szenvedést, csak az étel csökkentése. :(


2011. jan. 26. 09:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem. Hálás vagyok a segítségedért, komolyan sokat segítettél nekem. 66 kg vagyok, sajnos júniusig már nem leszek 59, de sebaj, elérem előbb-utóbb. Egyelőre a 60 a cél, így nem olyan távoli álom, aztán a legvégső az 53 körüli, de az 59-el is boldog lennék már.
2011. febr. 22. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!