Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Napi 20 perc...

Rubint Réka Napi 20 perc DVD-jével és szigorú diétával eredményes lehet a fogyás? Minden napos torna mellett persze!

Figyelt kérdés
165/75 vagyok! Esetleg leírhatnátok a ti tapasztalataitokat...
2011. jan. 30. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok.Nekem már egyre jobban mennek a részek,úgyhogy kicsit kombinálok.2 részt csinálok meg egyszerre(megvettem a 2010 alakreform dvd-t,arról megy a comb+felsőtest).A köv.nap hasizom,és popsi.Elég hatásos!Majdnem egy farmerméretet sikerült karcsúsodnom,mióta csinálom.Mérlegre nem álltam.Úgy döntöttem,hogy kinézetre és ruhaméretre megyek(valamint,hogy jól érezzem magam a bőrömben).Ha nem leszek 55 kg,akkor sem dől össze a világ.Lényeg,hogy karcsúbb,feszesebb legyek!És ha ez 65 kg-mal jár együtt,akkor elfogadom annyinak.

És te hogy állsz?Mennek már a popsis gyakorlatok?Amúgy nekem a felsőtest megy nehezebben(azt még összeszorított fogakkal csinálom,pici pihivel).

Minden jót!Üdv:

Kata

2011. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia! Én még mindig naponta 40 percet tornázok, diétázok is még mellé, már 3 hete! A popsis résznél még mindig nagyon elkeseredek, mert még mindig alig bírom! Semmi változás nehezen megy, hamar elfáradok, sokat pihenek közben. :( Csak annyi érzek, hogy kicsit csúszik a nadrág, meg talán az arcom is kicsit vékonyabb lett, hát nem tudom. :S Az a baj hogy félek hogy ezeket a jeleket is csak beképzelem magamnak! A párom mondja hogy ő érzi is meg látja is de amíg én meg nem bizonyosodok róla, nem fogom elhinni! :( Nem mértem még le magam, mert rettegek, hogy nem ment le 1 centi se sehonnan! :S Mérlegem nincs, arra nem is nagyon adok, a 4. hét után mérem le magam hogy hány centi mínuszban vagyok, de nagyon félek megtudni az eredményt!
2011. febr. 18. 15:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!Tornázol még?Mostanra már biztos látszik az eredmény!

Én egyedül a csípőmet mérem(az elég kritikus hely),és onnan sikerült 9 cm-t leadnom!!!Nadrágokon,felsőkön is látszik a változás.Most,hogy bejött a jó idő,esténként eljárok futni(hetente kb. 3*).Többi napon marad az itthoni torna(vasárnap pihenő).

Te hogy állsz?

Üdv:Kata

2011. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most volt egy nagyon bűnös hetem!!! :( Megakadt a dolog én nem látok változást, a legtöbb ami lement is 3 cm derékből és fenékből, a többi helyről -12 centi ment le! :( Pedig még többet is tornázok már!
2011. márc. 18. 11:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy te nem látod a változást,de kívülállók biztosan!

Amúgy nálam is volt bűnözés.A családom 3/4-nek febr-márciusban van a születés-és névnapja.:-)

Ennyi szerintem belefér.Most a nagy kihívás számomra,hogy húsvétkor megyünk rokonokhoz(karácsony óta nem találkoztunk),és szeretném,ha megdicsérnének.

Kitartás,nyáron S-es bikiniben fogunk virítani!;-))

2011. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen, mindenki mondta hogy látszik rajtam, hogy fogytam, meg rám jönnek a régi felsőim, de a nadrágból még mindig uygan az a méret kell!

Egyébként jövő héten fogok rendelni netről hoodia kapszulát, hogy segítsen nekem nem nassolni! :)

Majd ha nem gond még írhatnál ide néha és megoszthatjuk legalább egymással a sikereket!

2011. márc. 18. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!