Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le a lábaimb...

Hogyan fogyhatnék le a lábaimból? (kép)

Figyelt kérdés

Nagyon utálom a lábamat,mert semmi formája nincsen.A combom iszonyat vastag,a térdem bumszli,a vádlimról már ne is beszéljünk.Tudom,hogy sose lesz nagyon vékony lábam,de mivel tudnám formálni,hogy (sokkal) vékonyabb legyen,lemenjen róla az összes háj,és szép,formás,szálkás legyen?

[link]

[link]

[link]

Bocsi a rossz képminőségért.


2011. márc. 8. 21:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom,hogy lúdtalpas vagyok eléggé,még mielőtt vki beszólna:)
2011. márc. 8. 21:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A futás a legjobb módszer a formálásra!
2011. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nevetni fogsz, de ugyan ilyen lábaim voltak, én sokat futottam, mivel a futás igénybe veszi a láb teljes "szerkezetét".

A vádlim nekem is el volt maradva a combomhoz képest ezért elkezdtem ugrálókötelezni és vádli gyakorlatokat csinálni.

A futást tedd változatossá, pl. ne csak járdán fuss hanem menny le terepre, a terepfutás még jobban igénybe veszi az izmokat és az inakat, vagy sima területen futás közben válts hátra felé futásba majd ollózva fuss.

Minél változatosabb mozgásokat végzel a lábaiddal annál jobban fognak formálódni.

Persze bizonyos határokon belül, hisz genetikai adottságainkon változtatni nem tudunk.

2011. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló volt, aztán fogytam 7 kg-t és most már sokkal szebb :) életmódváltással és intervallumos futással, meg néha Alexandra tornáival
2011. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
futás+diéta!!! csodát tesz!
2011. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a fenekedre is koncentrálj. elég lapos
2011. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám...

Én is utálom.

Viszont tényleg szinte ugyanilyen, és az az 1 vigasztal, ha szétnézel a hasonlóan vastag lányok között, majdnem mindegyiknek X lába van, és comb-térd-vádli-boka mind egyben, nem szép.

Te ha nyáron felveszel egy térd fölöttig érő szoknyát, az jól fog állni.

Leggings tunikával szintén jól áll.

Csak mert tényleg ilyen az enyém, megkérdezhetem, mekkora a csípőbőséged és a combod a legvastagabb részen?


Én egyébként elliptikus trainert szeretnék venni, esetleg valakinek tapasztalata?

(Nem tudok itthonról eljárni futni, ezért gondoltam a gépre.)

2011. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mennyi cm a csőbőséged, combbőséged a legvastagabb részén és a magasságod?
2011. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ:)

160 cm vagyok,a combom 60cm legvastagabb részen,a csípőm 91 cm:)

2011. márc. 9. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 10:12 vagyok.

Akkor arányaiban hasonló, mint az enyém. (Én 165 cm, 104-es csípő, 63-as comb. Kb 58-asnak már örülnék, csípőmből nem szeretnék fogyni.)

2011. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!