Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update diétát csinálta...

Norbi update diétát csinálta valaki közületek? Hogy birtátok? Vettetek update termékeket vagy anélkül? Mennyire volt eredményes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Édesanyám ezzel a módszerrel fogyott közel 30 kilót. Én is most kezdtem 5 hete, és 5 kiló le is ment. Anyukám nem vett Norbi termékeket, én viszont reggelire általában ilyen péksüteményeket veszek, mert ott van a sulim mellett az üzlet. Ha nem lenne, én sem vennék. Szerintem nagyon hatásos, és jól bírható, pláne ha mozogsz is mellette.
2011. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én kb március elején kezdtem el. sajnos nagyon sok diétát kipróbáltam már de nem nagyon bírtam őket. Viszont ez minden eddiginél jobban bevált,vagyis válik mert folyamatosan csinálom. Emellett kétnaponta 40-50 percet tornázok. És eddig működik! :)

Nem vettem Norbi termékeket..elolvastam a könyvet és a zsebnoteszét is. Aszerint próbálok étkezni.

2011. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokat lefogytam pedig nem a termékeket vettem,hanem a kódok szerint étkeztem,plusz sokat főztem Norbi-Réka szakácskönyvéből.
2011. márc. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! De várom további kommentjeiteket!!!

Hány kilótól, mennyi idő alatt szabadultál a módszer segítségével, mit tornázol mellé?

Miket szoktatok enni? Csak 1-es kódú kajákat esztek?

2011. márc. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!