Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék update termékeket...

Szeretnék update termékeket vásárolni. Segítene valaki néhány kérdésben?

Figyelt kérdés
Lisztet,cukrot stb. ilyesmiket szeretnék venni. Viszont annyi féle van a lisztből is(kb.3) melyiket érdemes venni? cukorral is ez a helyzet(nyírédes,zero cukor stb.) ebből is,melyik a legjobb, melyiket érdemes venni?köszönöm
2011. jún. 8. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Egyiket sem. Rablás.

Tartsd be az update-t, de nem költs hülyeségekre. Használj normál nyírfacukrot, az is pont elég drága. Használj tk. lisztet, de csak délig.

Hiába U1, ha este bezabálsz, az hízlal.


Én híztam a rendelt U1-es kajáktól. Nem áll módomban rendszeresen főzni, mindenképp rendelnem kell, és úgy gondoltam, hogy kipróbálom. NAGYON finomak és nagy adag, messze jobb, mint bármelyik más szállító. Csakhogy: sokkal több olajat/húst/bacont használ, mint amennyit én egyébként ettem. Eredmény: hízás.

Magával a módszerrel 7 kg-t fogytam 3 éve, de akkor ráértem főzni.

2011. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Repacukor helyett szolocukor es mez, lisztnek meg teljes kiorlesu liszt. Nem kell tul misztifikalni ezeket az update dolgokat. Az update csak egy markanev!
2011. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édesítőszert bátran használhatsz másfajtát is,Norbi csak arra figyel hogy ne legyen benne aspartam,mert állítólag rákkeltő.A főzelékekhez,sűrített levesekhez jó az étkezési keményítő,nincs olyan drága mint a Norbis liszt.Ha édességet akarsz csinálni belőle,olyat válassz amiből lehet gofrit vagy palacsintát.Kenyeret teljes kiőrlésűt fogyassz,de csak délelőtt.Este ehetsz csirkét,sovány húsokat,savanyúságot,virslit,babgulyást,olivabogyót,Update pudingot vagy édesítővel főzött pudingot.Elég drága ez a fogyókúra de nagyon hatásos.A házhozszállított ételeket nem próbáltam és sok boltban kapható készétele sem ízlett és az Update 1 kenyér se jó és hamar megromlik,de a fagyija nem rossz.
2011. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!