Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 4hónap alatt?

Hogy fogyjak le 4hónap alatt?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatba vagyunk barátnőmmel, és legközelebb 4hónap múlva találkozunk. Azután meg minden nap, mert egy helyen leszünk egyetemisták, ezért vége lesz a távkapcsnak. Arra gondoltam, hogy meglepem és lefogyok, de étkezéssel gondok lesznek, mert nem tudom pontosan hogy kell fogyókúra alatt enni. Mozgással nem lesz baj, mert szeretek futni, és gyúrni, csak mindig kevés volt a türelmem hozzá, de most adott a célom. Leadni 10kilót, mert ennyi a feleslegem, és izmot felszedni, tudom hogy bejönnek neki a kockahasú fiúk, hát sajnos nekem egy nagy kockám van. Valamint le kell adnom a mellkasomról is elég sokat, és combjaimról úszógumit stb. Örülnék ha adnátok étkezési és mozgási tanácsokat. Testépítőszereket inkább mellőzném, de bármi más jöhet. Futni egyszerre volt hogy majd 10kilómétert lefutottam, de mégse vagyok sportos. Holnaptól minden nap 2x futok 5km (reggel, este) és gyúrok a szobába (fekvőtámasz hasprés stb.) Mivel lehet legkönnyebben eltüntetni a férfi mellkasról a felesleget? Bárki bármiben tud tanácsot adni megköszönném. Szeretném látni barátnőm arcát, amikor meglátja eredményt. Ő így is szeret, de én magamat nem, és egyszer elszolta magát, hogy tetszik neki a kockahas. Nem akarom teljesen kigyúrni magam, csak mégis valamennyire.
2011. ápr. 11. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert:)

Én 3hónap alatt fogytam 8kg-ot, még van hátra egy kevés, és mellette nem is éheztem, sőt csaltam is sokszor. Nekem a zöld tea nagyon bejött, bár sokan hülyeségnek tartják, de én víz helyett azt ittam és az is nagyon sokat segítette. Az utolsó 1hónapban futottam minden nap 20percet.

2011. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó cél, de nem kell drasztikusan. Csak arra figyelj, hogy ne egyél szemetet (csoki, fehérlisztes dolgok, péksütik, kenyér stb..).Szerintem a napi 2* futás nem jó ötlet, mert egy hónap után eleged lesz. Elég napi 1* 30-40 percet+ heti párszor kondi. Ha betartod, hogy kenyérből csak tk, semmi csoki, süti, és délután inkább fehérje, az sem 7-8 után, akkor simán le fog menni, és szuperül fogsz kinézni. Csak vigyázz, mert ha túl nagy ütemben kezdesz, akkor hamar feladás lesz. Inkább ésszel, de tovább!!
2011. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy újság ban olvastam (nekem bevált)

Reggeli : gyümölcs(esetleg puffasztott rizs)

ebéd: fehérje v. szénhidrát(egyszerre nem lehet a kettőt)

Vacsora : zöldség

Én 1 hét alatt 1 kg fogytam :D

2011. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!