Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogytatok le?

Milyen módszerrel fogytatok le?

Figyelt kérdés

Milyen diétát követtetek? Mennyit és mit mozogtatok? Használtatok valami segédeszközt? (Adipex, Hoodya stb)

Köszi előre is a segítséget.


2011. ápr. 21. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én nem a legegészségesebb módszert választottam, de minusz 9 kilót köszönhetek neki fél év alatt.

naponta max 2szer ettem, ebből egyszer lakattam jól magam, és nagyon sok vizet ittam.

2011. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Norbi update kódrendszer (és nem a termékek!)

20 kiló 10 hónap alatt. Napi negyven perc aerobikkal és mindenhová bringával jártam (azaz mindennap bringáztam legalább félórát). Segédeszköz nem volt.

2011. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta küzdök, minden cart kipróbáltam, de a legrosszabb módszereket..éheztem, nem ettem stb,Hoodyától éhesebb voltam mint előtte:)) aztán kipróbáltam azt amit tanácsolt egy testépítő srác, egyek legalább hatszor egy nap, keveset, sok folyadék, és mozgás, mivel nagyon dagadt voltam nem bírtam mozogni, pénzem sem volt, hogy terembe járjak, ezért úgy kezdtem, hogy állandóan takarítottam, ablaktisztítás, stb, letettem a kocsit és mindenhová gyalog mentem, vettem egy kutyát is, hogy rá legyek kényszerülve arra, hogy ne egész nap tespedjek, így vele sokat sétáltam, aztán már futni is bírtam, először gyors séta, aztán pici kocogás, majd iszkiri:)) négy hónapja kezdtem el, és fogytam 15 kilót, mindent eszek kivéve kenyeret, helyette puffasztott rizst szoktam, és cukros dolgok amiket elhagytam, napi másfél liter zöld teát iszok cukor nélkül, és vizet.Emellett mindig mozgok most már, tehát ha a boltba állok sorba húsért akkor is topogok egy helyben:)) tv nézés közbe meg hol a lábamat emelgetem , hol a karommal körözgetek.
2011. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paleolit táplálkozás és sport. -40kg-nál tartok, még van rajtam felesleg, de legalább a sport miatt valami formám is van, nem mint az átlagnak "normális" embernek.
2011. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én 2 hete kezdtem el egészségesen étkezni,eddig mínusz 4kg,de kezdésnek elég:) 60-ról 52-re akarok fogyni,nyárig:)

először kreáltam magamnak egy fogyókúrát,azt 2hétig csináltam,mert találtam egy jobbat.2,5liter vizet ittam minden nap és semmi cukrosat.reggelim az úgy nézett ki,hogy teljeskiörlésű toast kenyeret ettem,egybe hajtottam,közé salátát amit citromlében ásztattam,retket,uborkát.tízórai:gyümölcssaláta(eper,kivi,banán,alma,körte,szőlő,narancs)/ha anyagilag ez nem teljesíthető bőven elég egy alma is:) ebéd:3db kicsi csibehusi salátába csomagolva párolt zöldséggel.Vacsi:egy nagy bögre forró tej(ami álomba ringat:P)

És tegnap kezdtem el a "Három órás diétát" és nagyon tetszik.Ez annyit tesz,hogy "sokszor de keveset". Nem halsz éhen,nem vonsz meg mindent.Keress rá:)Ja és futni járok minden második napon 30percre:) Hajrá;)

2011. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!