Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy fogyókúra...

Miért van az hogy fogyókúra témában csak 170centis és 5-60kilós csajok irnak? Már rendesen hülyén érzem magam.

Figyelt kérdés

Én is 170cm vagyok de 80 kg. 92ről fogytam...és egy csomó kérdésem lenne, de olyanokhoz akik szintén fogyóznak, nem pedig tökéletesitik a testüket!

Nehari...csak kicsit kiborultam hogy csak én vagyok ennyire dagadt itt?

23L


2011. ápr. 27. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, elirtam 50-60....
2011. ápr. 27. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont az tud jó tanácsot adni aki már lefogyott és tudja hogy mit célszerű csinálni
2011. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hogy lennél már egyedül?! A világ tele van túlsúlyos lányokkal. Nem vagy egyedül a problémáddal.
2011. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, mivel én 170 cm vagyok 82 kg-ról indultam, a célom olyan 65 kg, jelenleg 73 kg vagyok. Meglepődök, mikor valaki 170 cm, 60 kg és legalább 5 kg-ot akar fogyni.....Nem értem, hogy hova...., hiszen akkor már formásodni kellene, erősíteni, nem fogyózni....
2011. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na ja.én szülés után vagyok és sajna sokat híztam.fogyozok én is de nem nagyon látom a változást.én is ki vagyok akadva mikor olyanok akarnak fogyni akiknek talán hízni kéne egy-két kilot.de hát ez van.én csak magamban zsörtölödök nap mint nap hogy mikor fogyok már egy kicsit.mostanában nem mértem magam de kb 20-25kg.ot kéne még fogynom.
2011. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az emberek kis százaléka elégedett azzal, ahogy kinéz, akármilyen is az. Aki sosem volt túlsúlyos, az összecsippentett bőrt is hájnak látja, mert nincsen önbizalma ahhoz, hogy higgyen abban, jól néz ki. Aztán egy idő után majd rájön. Aztán vannak egy csomóan, akik csak mutogatni akarják, hogy ők milyen faszák. A neten szerintem 2 percenként lehet idegesítő dolgokat találni, és ez az oldal is pont ilyen. :) Pont ezért is kell vigyázni, kire hallgat az ember, mert szerintem a 170cm/60kg-os fogyózóktól nem lehet sok hasznosat tanulni...
2011. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, akkor mást is kiakasztanak ezek a kérdések...

(Tegnap vagy 3 ilyenbe futottam bele, már kész vagyok én is... 165 cm, 78-ról fogytam le 70-re, 60 a cél, más meg 162 centihez akar fogyni az 50 kilójából, meg 170/60-ból...)

2011. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!