Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet csípőről fogyni?...

Hogy lehet csípőről fogyni? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nemrég fogytam 10 kg-ot, de a csípőmön elég sok zsír maradt, a többi testrészemhez képest. Fogyni már nem feltétlen szeretnék, mivel pl. a karom már elég vékony, ezért is zavaró. Tudom, hogy ez leginkább alkati dolog, hullahoppal már így is lement 10(!!) cm oldalról, és bár fogytam is közben, arányaiban sokkal rosszabb volt a helyzet még akkor. Viszont hullahoppal már egy ideje nem megy le semmi, úgyhogy, ha valaki tud valami jó tanácsot adni, megköszönném:)


2011. máj. 30. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, miért akarsz ebből fogyni.

Így vagy nőies.

2011. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek az okostojások hogy helyi fogyás nincsen...

A kérdésre válaszolva, szerintem futás, szobabicikli, és csináld tovább a hullahoppot. :) Ezek így összhangban lesznek egymással. Az már más kérdés hogy tovább fogsz-e fogyni..egyél kicsit többet :D

2011. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet már ebből fogyni. Tök jó csípőd van :) És azért olyan mert alapból széles csípőd van, tehát nem zsír rajta, hanem az a csont. Nekem is ilyen és nem tudok belőle lefogyni, karcsúsítani.
2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most azt mondd már meg nekem, hol látsz te itt SOK ZSÍRT ???!!
2011. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fogyás helyett inkább a dokin gondolkozz, mert eléggé rosszul látod a dolgokat. Egy gr zsír nincs rajtad, a csípődnek van ilyen alakja. Ne fogyj, sőt, inkább hízhatnál, mert semmi nőieset (mell, segg pl.) nem látok. Ha pasi lennék, nem néznélek meg, az is száz.
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan folytasd az edzést, diétát, mert most már úgysem a karodról, felsőtestedről fog lemenni a zsír, az már nem lesz vékonyabb, hanem a combodról, fenekedről.
2011. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Te is vagy jó!(sőt, még hízhatnál is kicsit)

Amúgy feltennél egy olyan képet, ahol még rajtad van a 10 kg plusz?Sokat segítenél a fogyókúrámban..:)

2011. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


igen, tudom, hogy ez alkati dolog, írtam is. nem fogok eszeveszett diétába kezdeni, de tény, hogy oda hízok, nemrég még + 10 centi volt ott, akkor volt igazán rossz a helyzet. és az nem csont, tényleg zsír..puha:)) de persze, nyilván a csontom is szélesebb. szeretnék még onnan fogyni, de ha nem, akkor is tudok teljes életet élni, úgyhogy nyugi:)) és köszi az eddigi tanácsokat.

2011. máj. 30. 16:05
 9/16 A kérdező kommentje:
húha, segítenék, de nem tudok. nem fotóztam le magam akkoriban. csak 'utána' képek vannak sajna:)
2011. máj. 30. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is erre keresem a választ. :) Megkérdezhetem, hogy mennyit hullahoppoztál naponta, hogy ilyen sok centi lement? Csak mert nekem is van itthon karikám és most kedvet csináltál hozzá. :)
2011. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!