Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet csípőről fogyni?...

Hogy lehet csípőről fogyni? (Képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nemrég fogytam 10 kg-ot, de a csípőmön elég sok zsír maradt, a többi testrészemhez képest. Fogyni már nem feltétlen szeretnék, mivel pl. a karom már elég vékony, ezért is zavaró. Tudom, hogy ez leginkább alkati dolog, hullahoppal már így is lement 10(!!) cm oldalról, és bár fogytam is közben, arányaiban sokkal rosszabb volt a helyzet még akkor. Viszont hullahoppal már egy ideje nem megy le semmi, úgyhogy, ha valaki tud valami jó tanácsot adni, megköszönném:)


2011. máj. 30. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszik valahogy a tested...
2011. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a hátsódat feszesítsd :D a csípőd tök jó
2011. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
általában időtől és kedvtől függött a dolog, de napi 2x fél órát igyekeztem minden nap csinálni. ha volt időm és pl ment valami nézhető film a tévében, akkor akár 2 óráig is el voltam vele, nem egy nehéz mozgásfajta:) de pl. zenére nálam még jobban működött a dolog, felpörgetett:) sokkal jobb érzés zenére csinálni, számomra legalábbis.
2011. máj. 30. 16:14
 14/16 anonim ***** válasza:

16:14

Köszi! Amúgy szerintem csini vagy más így is.

2011. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Grat a mínusz 10 kg-hoz, szerintem jól nézel ki, a mozgást ne hagyd abba, kocogj, bicajozz, konditerem.
2011. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem emeld meg a fehérje bevitelt,kezdj el súlyzózni minden izomcsoportra,meg beteheted az ugrókötelet az edzéstervedbe.

Meg napozz,vagy szolizz egy kicsit.Sokat dob az egészségesebb szín a megjelenésen.

2011. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!