Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jacobs 3 az 1 ben fogyókúra...

Jacobs 3 az 1 ben fogyókúra idején mennyire hízlal? Ihatom-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 09:19
 1/7 anonim válasza:
100%
elég cukros.ha midnenképp szeretnél ilyesmit,akkor inkább valami 2 az egyben kéne,ami tejpor és kávé,és abban nincs cukor.:) egyébként az anyagcserédnek mindenképp jót tesz.én is fogyok,pedig de döntöm magamban az ilyen kávé készítményeket.
2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem literszámra iszod!

Reggel és akár ebéd után is nyugodtan ihatsz!

2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ezt már ti sem gondolhatjátok komolyan! Elég cukros? Könyörgöm kb. két kockacukornyi cukor van benne,ha egyet megiszol egy nap ugyanúgy fogsz fogyni,mintha nem innád. Ha viszont nagyobb mennyiséget iszol ilyen kávékból,akkor próbáld ki a Nescafé Classic instant kávét édesítővel és tejjel,ugyanolyan finom mint a 3 az 1-ben Nescafé. Én is azt ittam régebben(fogyókúra alatt is,és ugyanúgy fogytam havi 5 kilót,nem ezen múlott),de ahhoz egy kicsit drága lett,hogy napirendi szinten megigyak belőle mondjuk 3-at.


25/N

2011. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

azt kellene már felfogni hogy nem ilyenekn mulik az hogy valaki le fog fogyni vagy sem:/

attol mert valaki megiszik egy ilyet,vagy reggelire eszik egy szendvicset,vagy megeszik ebben anagy melegben egy fagyit ,vagy megkiván egy csokit..attól még fogyhat,megfelelő táplálkozás és mozgás mellett simán beleférnek az ilyenek

nap szinten látom ezeket a kérdéseket,hogy pl megetem reggel 1adag gabonapelyhet,most mi lesz???!!!

ááááhh:/

2011. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Minden fogyókúrázónak azt ajánlom a mesterséges édesítőszereket /aszpartam, aceszulfám és még sorolhatnám mert van bőven/ nagyívben kerülje el! Inkább 1 kávéskanál cukor mint ezek a szerek! Ha figyelsz a szénhidrát bevitelre akkor azt 1-2 kávéskanálnyi cukrot máshonnan el tudod hagyni.
2011. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egy pohár kávén múlik a diéta sikere.
2011. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Csak reggel szoktam inni egy pohárral a reggeli mellé,de kb 56 kcal van benne.
2011. jún. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!