Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi erről a diétáról a vélemény...

Mi erről a diétáról a véleményetek?

Figyelt kérdés
szerintem semmi értelme nincs annak, hogy reggelente csak fekete kávét igyon az ember... :S
2011. júl. 11. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. júl. 11. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár linket nem adtál, annak valóban nincs értelme. A reggeli a legfontosabb étkezés, jó esetben legalább 8 órája nem ettél semmit, belassult az anyagcseréd az alvás miatt, a szervezetet pedig el kell látni gyors felszívódású fehérjével, és lassú felszívódású szénhidráttal.
2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áh, közben megjelent a link:)
2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt a diétát bécsi néven is szokták emlegetni, én csináltam egyszer egy hétig, de a második hét elejére olyan idegbeteg lettem hogy abbahagytam. Olvastam róla már negatívat is, pozitívat is.

Legjobb tudomásom szerint ez amúgy nagyon kövér embereknek kitalált kórházi bentfekvős diéta, nem tanít új életmódra, stb. Szóval szvsz nem ajánlatos próbálkozni vele.

2011. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem diétázni és fogyózni kell,hanem tudatosan,lépésről lépésről életmódot váltani.

Nem olyan ördöngős feladat :)

Én elég édesszájú voltam/vagyok/ ilyenkor ezzel a palacsintával jutalmazom magam:

3 tojásfehérjét 2 evőkanál zsírszegény túrót egy kis vanília kivonattal elkeverek.Hozzáadok 5-6 dkg zabpelyhet és két evőkanál vaníliás fehérjeport.Kisütöm,de csak az egyik felét,ha kész megszórom friss idénygyümölccsel,télen fagyasztottal/málna,szeder,áfonya,stb/

Nekem bevált. :)

2011. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!