Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eldöntöttem, hogy odafigyelek...

Eldöntöttem, hogy odafigyelek az étkezésekre, hogy este már nem eszem, és egyszerűen nem megy, nem bírom megállni, és ennem kell, valaki biztatna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"valaki biztatna?"


Fölösleges lenne.

2011. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Eldöntöttem, hogy odafigyelek az étkezésekre, hogy este már nem eszem"


Az elsö fele jó ötlet, a másodiknak meg nincs értelme.


Este is egyél, csak ne sokat és lehetöleg ne szénhidrátos dolokat, hanem salátát meg/vagy fehérjét.

2011. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Változtatásnak csak akkor van értelme, ha rosszról váltasz jobbra.

Amit kitaláltál, rosszabb. Nem csodálom, hogy nem megy, de tul.képpen még szerencse is.

2011. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyél nyugodtan este is vacsorát (lefekvés előtt 2órával) de már csak fehérje legyen, és ne edd tele magad.
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én este is ettem (hús, mellé zöldségköret) nem mondom, hogy keveset, de nem éheztem, telítettség érzetem volt még reggel is, amikor felkeltem.

Ne éhezz, mert az olyan embereket, akik este nem esznek, pedig nagyon éhesek, már ne haragudj, de hülyének nézik, és nemcsak nézik, a gondolat mögött megalapozottság is van, tehát nem biztos, hogy ők tévednek.

Én arra biztatlak, nyugodtan egyél. Ha éhezteted magad, igen lefogysz, de tönkreteszed a szervezeted, akár a belső szerveiddel is lehet komoly probléma. Az egész további életedre az rányomja a bélyegét. A kilók viszont nem.

2011. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!Megpróbálom az étkezéseimet valahogyan átcsoportosítani, és este is enni fogok, ahogyan tanácsoltátok, pl. salátát.
2011. júl. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!