Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning segíthet...

A Norbi duci tréning segíthet leadni ezt az utolsó 8, max 10 kilót? Mert amit eddig mozogtam, már unom nagyon.

Figyelt kérdés

Eddig 15 kilót fogytam diétával, és szobabicajozással.Minden másnap 50 percet bicajoztam, 18-20 km-t tekertem le.

Már nagyon unom , mert hónapok óta ugyan ezt csinálom.

Van Norbi duci tréning DVD-m, és Az Aerobzóna DVD-je is meg van.

Amikor elkezdtem a fogyókúrát, nem birtam végig csinálni a Norbi tornát, de most hogy lement 15 kg, most ma újra megpbáltam, és sikerült végig vinnen a 30-35 percet, de eléggé kifáradtam, és megizzadtam. De valahogy azt érzem mintha ez kevés lenne. Legjobban a hasam mozgatta meg, végülis ott van még a legtöbb felesleg amit lekell adjak..

Nem tudom, de akkor is kevésnek érzem a torna végén ezt a 30 percet.


2011. júl. 28. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offolásért
2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem off volt, tényleg igaz. Sokan azt hiszik, hogy azért mert kiadtak egy ilyen dvd-t ők is ezt csináljál... persze mind kamu ilyen téren, az ilyen dvd-k atomtúlsúlyosoknak van, hogy annyi állóképességet összeszedjen, hogy a konditeremig el tudjon biciklizni.
2011. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bix ***** válasza:
73%

"És azzal jön,h.de hát a Réka is milyen csinos meg bla bla bla. Elhiszi,hogy Rékuci a saját ugrálásaitól ilyen...."


nézz meg egy ebkintpró vagy bármi más demót a telesoppban. -5% tzs-vel izomkocka gyerek ott nyomja, meg a nők is megérnek egy misét, és ilyen hasizmod lehet. jah... nekik is attól van...

2011. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Magyarul, akkor nem használ. Maradjak annál amivel lement a 15 kg?
2011. júl. 28. 11:27
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Mindenki nagyon okos itt, meg ért hozzá, csak éppen az emberi tényezőt felejti el. Akik osztják az észt, SOHA nem voltak kövérek, nem tudják, mit gondolsz, mit érzel, mi motivál, mi nem.

Ha unod a biciklizést, kezdj bele bármi másba, amit nem unsz. Sokkal jobb még a rendszeresen végrehajtott duci tréning is annál, mintha el se kezded a biciklizést vagy a súlyzózást. De 10 kg már nem sok, azzal nem kell duci tréning. Válassz olyat, ami még érdekel, de jobban terhel. Jó a futás (rengeteg ismerősöm CSAK fut, ezt biztosan tudom, és izmosak, nem plöttyedtek!), jó valamilyen ugrabugrálós dolog, bármi jó, csak csináld, és a szintednek megfelelő legyen (tehát ne alacsonyabb szintű, mint amit bírsz).

Gondolom, erőművész nem akarsz lenni. :)

2011. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 bix ***** válasza:
51%

" SOHA nem voltak kövérek, nem tudják, mit gondolsz, mit érzel, mi motivál, mi nem. "


nagy szavak. tényleg soha nem voltam kövér, viszont szájbavert vékony igen, és ha hatékonyan akarsz fogyni vagy tömeget növelni akkor sajnos elkerülhetetlen hogy olyan dolgokat csinálj, amihez nem igazán van kedved... az emberi tényezőt ki kell iktatni sokszor sajnos, összeszorítani a fogat, és megtenni amit meg kell. ennyi. az áhított vonalakért küzdeni kell, ha tetszik ha nem

2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Én nő vagyok! Én írtam,h.próbálom lebeszélni a barátnőm Réka tornáiról. Voltam nagy de nagyon vékony és bizony szülés után túlsúlyos is!! DE!!!!! Rájöttem,hogy jó és TARTÓS alakot csak ésszerűen lehet elérni. Radikális változtatás az étkezésen (testépítő elvet preferálom)

Futás és SÚLYOK!! igen is súlyzóhoz kell nyúlni nőként is!! Nem lettem terminátor pedig fekve nyomok,guggolok,egykezeseket használok stb...50-53kg vagyok és izmos,feszes. Anyukaként is!!

2011. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Dvd-k tényleg csak a nagyon pici gyerekeseknek,vagy a nagyon kövéreknek való. Amúgy meg tessék kimenni futni és aztán feszegetni a határokat még ha fáj is.....
2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bix ***** válasza:
68%

ma 11:48


szerelmes vagyok:D

2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
:DDDDDDDD
2011. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!