Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning segíthet...

A Norbi duci tréning segíthet leadni ezt az utolsó 8, max 10 kilót? Mert amit eddig mozogtam, már unom nagyon.

Figyelt kérdés

Eddig 15 kilót fogytam diétával, és szobabicajozással.Minden másnap 50 percet bicajoztam, 18-20 km-t tekertem le.

Már nagyon unom , mert hónapok óta ugyan ezt csinálom.

Van Norbi duci tréning DVD-m, és Az Aerobzóna DVD-je is meg van.

Amikor elkezdtem a fogyókúrát, nem birtam végig csinálni a Norbi tornát, de most hogy lement 15 kg, most ma újra megpbáltam, és sikerült végig vinnen a 30-35 percet, de eléggé kifáradtam, és megizzadtam. De valahogy azt érzem mintha ez kevés lenne. Legjobban a hasam mozgatta meg, végülis ott van még a legtöbb felesleg amit lekell adjak..

Nem tudom, de akkor is kevésnek érzem a torna végén ezt a 30 percet.


2011. júl. 28. 10:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%
"SOHA nem voltak kövérek, nem tudják, mit gondolsz, mit érzel, mi motivál, mi nem." Ójaj, dehogynem voltam... most rám néztek eszetekbe se jutna, hogy néztem ki 4 évvel ezelőtt, egyedül az oldalamon a "terhességi" csíkok árulkodnak.
2011. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!