Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék izomból?

Hogyan fogyhatnék izomból?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyózni egy hónapja, már 4 kilót leadtam (szép fokozatosan csinálom), és sokan mondják, hogy látszik is, hogy fogytam, én is érzem magamon. De a vádlim még mindig igen vastag, és ráadásul az egyáltalán nem zsír, hanem izom. Olyan a lábam, mint egy focistáé. Szeretném, ha nőiesebb, vékonyabb lenne. Hogy csináljam?
2009. ápr. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Ahogy nincs helyi zsírégetés úgy izmot sem lehet egy helyről leadni, abban meg kételkednék h olyan brutál izmos vádlid lenne.

Két dolog jöhet szóba: Testkép zavarod van vagy zsíros a vádlid attól függetlenül h nem úgy veszed észre.

2009. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Sportolsz vagy sportoltál régebben, hogy olyan a lábad, ahogy leírtad?
2009. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem folytasd szépen tovább a diétát. Gyúrós elmélet szerint, bár ez genetika függő, kevésszer nagy megterhelés a lábra = vastagodás, sokszor kis megterhelés (gyaloglás, futás) = vékonyodás, szálkásodás. Edzel?
2009. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tényleg izmos a vádlim, nincs testkép zavarom. Régen röplabdáztam, csak akkor még nem zavart az izmos vádlim, ami mégjobban kiizmosodott a terhesség alatt (akkor ment rá víz is, de az szülés után pár hét alatt eltűnt), valahogy oda sosem híztam. Ha befeszítem, csak az izmot érzem rajta, puha részek nincsenek.

Diéta mellett Callanetcsezek, meg szoktam itthon sztepperezni is, de azt úgy érzem, hogy a combomra van hatással, nem a vádlimra. Nagyon szeretném ha nem lenne ilyen vastag, de nem tudom mit tehetnék vele.

2009. ápr. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!