Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet fogyókúra. Tapasztala...

Almaecet fogyókúra. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt ahol azt olvastam hogy az alma ecettel könnyű fogyni, csökkenti az étvágyat és még csomó jó hatása van. Szeretném kipróbálni de érdekelne, hogy van-e valakinek bármilyen tapasztalata ez ügyben.
2011. aug. 23. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
olyan emberrel még nem találkoztam aki ezzel fogyott volna. én még tini koromban próbáltam, nem ért semmit,és mielőtt tovább keresgélsz a citromos víz sem fogyaszt..
2011. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hasmenés.
2011. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
uhhh... bakker... most kóstoltam meg és azt hiszem ettől azért lehet fogyni mert ha megkóstolja az ember akkor elmegy tőle az étvágya, annyira szar íze van :S
2011. aug. 23. 13:04
 4/13 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólókkal, és még hozzátenném a juharszirupos diétát... ki ne próbáld,én csináltam. csak a vizet hajtotta ki belőlem, és nem a zsírt.
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nos, Én épp 3 napja kezdtem, úgyhogy sok mindent egyelőre nem tudok mondani, de az tény, hogy jóval kevesebbet eszem, reggelente frissebb, és sokkal energikusabb vagyok, ami egy másfél éves baba mellett elég fontos, és ment le a hasamból is, nem vagyok felpuffadva! A fogyasztó hatásról még nem tudok beszámolni, de ha csak annyi jótékony hatása van, hogy összességében jobban érzem magam, Nekem már megéri! Meglátjuk! Az ízét viszont meg kell szokni, a 2. pohár már könnyebben csúszik! Ja, ha esetleg Neked nem megy létezik kapszula formában is!
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom... iszom egy hétig és ha nem tapasztalok semmi változást akkor abba hagyom. Ha nem működik akkor max okosabb leszek :) köszi az eddigi válaszokat
2011. aug. 23. 13:19
 7/13 anonim válasza:

Egy kicsit talán használ, de önmagában kevés.

Érdekes, hogy nem szeretitek, én imádom az ízét. Nem tudom, ki hogy issza, én egy-két evőkanállal teszek egy óriási (fél literes?) pohár vízbe, és csak ezt iszom egész nap már évek óta. Édesítés nélkül szerintem sokkal finomabb.

Ó, és az Ikea kajaboltjában van vörösáfonyás almaecet, az nagyon finom:

ÄPPELVINÄGER MED LINGON, Almaecet áfonyával

[link]

2011. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. aug. 23. 13:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaa amúgy most hogy iszogatom, nem is inkább az íze ami rossz hanem az illata... nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem kellemetlen az illata
2011. aug. 23. 13:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha naponta 3x iszol belőle étkezések előtt, akkor is csak fél kilót tudsz vele leadni havonta, viszont azt rendszeresen. Tehát lassú de biztos fogyást segít elő, ha nem felejtesz el naponta 3x inni....
2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!