Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 8 kilót?

Hogyan fogyjak le 8 kilót?

Figyelt kérdés
Tavaly januárban szültem és maradt rajtam egy kis felesleg. Olyan 8 kilót szeretnék fogyni, diétázni nem tudok! Imádom az édességet! Nem a csokikat, a sütiket! Jááj.. Mennyi felülést, hasprést illetve lábemelést kell csinálnom és hetente hányszor, hogy lapos legyen a hasam? 170 cm vagyok és 64kg :(
2011. aug. 27. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A has edzés kalóriafelhasználása minimális,nő nyelven nem fogyaszt.

Ha meg nem tudsz diétázni,akkor lefogyni sem kötelező.

2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na jó, gondoltam. De én mindig olyan vékonyka voltam, most, hogy a második gyermekemet megszültem és itthon vagyok a babával jönnek rám a kilók! Akkor diétázom! Köszi.. Tipp?
2011. aug. 27. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Van tipp.

Gugliba nézz utána a kalóriadeficit fogalmának.

És vegyél egy ugrókötelet.

2011. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz nem biztos hogy kéne diétáznod... amúgy mozogj, ha tudsz, napi fél órát, pl szobabicaj. Egyél sok fehérjét, meg zöldséget, gyümölcsöt. De egyél rendesen ha szoptatsz még, de komolyan...
2011. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoptatok már, 20 hónapos a Babám már..azóta jönnek a kilók, mióta nem szopizik. Mondjuk kajálok is rendesen. Az elején még örültem is, hogy kicsit hízok, na de ennyit :( megnézem az ajánlott oldalakat. Ugrálókötelezni szabad, ha derék és gerincfájós vagyok? Az aerobicot is ezért kerülöm. Az ugrabugra miatt!
2011. aug. 27. 23:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2011. aug. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!