Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak kb.4 5 kilót?

Hogyan fogyjak kb.4 5 kilót?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és szeretnék fogyni pár kilót, gerincproblémám van, így a mozgás kizárva. Kb. 1 hónap alatt szeretném ezt elérni, segítsetek!
2011. okt. 1. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
étkezéskor fele annyit egyél mint amennyit szeretnél, azt hallottam ez beválik
2011. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem most pont ugyan ez a tervem, csak én tudok sportolni is. Szerintem ha kitartó vagy akkor koplalás nélkül menni fog. Kenyérből kicsit kevesebbet érdemes és csak teljes kiörlésűt. Joghurtból natúr. Sok zöldség, húsok közül inkább a hal, csirke. Egyél sok gyümölcsöt, abból bármikor bármennyit lehet. Igyál sok folyadékot (víz, zöld tea), napi 2-3 litert! Sportolni egyáltalán nem tudsz? Futás esetleg?
2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is 17 éves vagyok, és 8 kg-t szeretnék leadni. Ugyanúgy gerincproblémám van, és nekem sem javasolták a futást. Lehet szigorú diéta lesz a vége. + napi fél óra torna.. Ja. és erősítsd a hátizmod ha gerincproblémád van. Nekem azt javasolták. Vannak különböző videók a youtube-on.
2011. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is gerincferdülésem van, de az nem azt jelenti, hogy nem lehet mozogni :D, hanem azt hogy gerinckímélő sportokat kell csinálni pl. ajánlom a kangoo-t mert még stressz levezetésnek is jó:D mert ki tudod ugrálni magad, és az úszás nagyon fontos a hátizmok miatt.

sok sikert:)

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!