Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg fogyás, de hogyan?

10kg fogyás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Kezdem rögtön az elején. 18 éves lány vagyok 172 cm és 68 kg. El is akartam kezdeni a fogyókúrát mostanság, de most közbe jött egy egészségügyi ok is. Az orvosom mondta, hogy jót tenne, ha leadnék egy 10 kg-t. Azt is mondta, hogy nem vagyok kövér, de jót tenne az egészségemnek ha lefogynék (arról nem szeretnék írni, hogy milyen egészségügyi problémám van). Így hát minél előbb le szeretnék fogyni, az orvosom óvva intet a koplalástól, de pontos diétát nem írt elő. Így itt kérdezném mg, hogy ki milyen módszert ajánl, kinek mi vált be és mennyi idő alatt lenne lehetséges. Én olyan 2 vagy maximum 3 hónapra gondoltam.


Kérlek kíméljetek meg, a "de neked ennyit nem is kell fogynod" kommentektől, az orvosom ezt jobban tudja, és én is.

Köszönöm!


2011. szept. 9. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

na vajon hogy?

SPORTOLJ, és étkezz egészségesen, nem kell koplalni.

2011. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Warrior Diet
2011. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
igyál éhgyomorra olvasztott disznózsírt és lefogysz
2011. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

1.megállapítod a napi kalóriaigényed

2.alámész 3-400 kalóriával

3.elkezdesz heti 3x legalább 1 órát sportolni.

4.3 óránként egyél,minden étkezésben legyen fehérje.

5.ha megállna a fogyás,akkor tovább csökkented a bevitt kalóriát,mindig csak a ch-ból kivonva.

Egy ilyesmi étrend megy is a súlyodhoz-

[link]

2011. szept. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sokat segítettél utolsó, ment a zöld mancs.

A rossz indulatú válaszok meg nem érdekelnek, remélem az íróik ugyanezt kapják vissza az életben. :)

2011. szept. 10. 08:47
 6/22 anonim válasza:

Igen én ezt kapom, mert ezt csinálom. Még csak egy hónapja kezdtem, de jól megy a szálkásodás. :)

De nehogy utána olvass, még véletlenül tájékozottabb leszel. ;)

2011. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Dodesz.. válasza:

Szia... Én nem tudom pontosan mennyi idő alatt, de kb 4 hét lehetett... Tényleg nemtudom, mert nem volt szándékom a fogyás. :D

De négy héten keresztül minden nap lovaglás reggel, utánna lovak körül munka, futkosás ide-oda. Este megint lovazás. Enni rendesen ettem, mint azelött. Kevesebbet ültem a gépnél, többet mozogtam és lement 7 kg. Szóval a kulcs a mozgás, de szerintem ez tök egyértelmű. :D

2011. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dodesz.. válasza:
Ja és sok vizet ittam.
2011. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem 2-3 hónap alatt lefogyni 10kg-ot az nagyon drasztikus.

A lényeg, hogy meg is tudd tartani!Nekem a legnagyobb problémám a diétákkal, fogyási módszerekkel, hogy miután lefogytál a kellő súlyra, nem tudsz rendesen visszaállni az előző "életre" táplálkozásra, mert a diéta alatt megvontál bizonyos dolgokat a szervezetedtől, így ha utána eszed, akkor visszajönnek a plusz kilók.

Nekem mindig is úgy sikerült fogynom, hogy ettem mindent, de mértékkel.Oké, azt hozzá kell tennem, hogy egészséges, változatos az étrendem, de nem vontam meg magamtól pl a pörköltöt, ha megkívántam, vagy ha vendégségben voltunk, csak kicsit ettem belőle.

Ha mindig csak kicsiket eszel, akkor erre "beáll" a szervezeted, nem is fogsz többet kívánni és lefogysz úgy, hogy nem kínlódsz közben.

Persze e mellett az is fontos, hogy mozogjál, de nem kell drasztikusan azt sem, nem kell túlerőltetni a szervezeted, mert nem ez a lényeg.

Sok sikert,remélem sikerül, és a problémád is megoldódik:)

2011. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!