Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg fogyás, de hogyan?

10kg fogyás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Kezdem rögtön az elején. 18 éves lány vagyok 172 cm és 68 kg. El is akartam kezdeni a fogyókúrát mostanság, de most közbe jött egy egészségügyi ok is. Az orvosom mondta, hogy jót tenne, ha leadnék egy 10 kg-t. Azt is mondta, hogy nem vagyok kövér, de jót tenne az egészségemnek ha lefogynék (arról nem szeretnék írni, hogy milyen egészségügyi problémám van). Így hát minél előbb le szeretnék fogyni, az orvosom óvva intet a koplalástól, de pontos diétát nem írt elő. Így itt kérdezném mg, hogy ki milyen módszert ajánl, kinek mi vált be és mennyi idő alatt lenne lehetséges. Én olyan 2 vagy maximum 3 hónapra gondoltam.


Kérlek kíméljetek meg, a "de neked ennyit nem is kell fogynod" kommentektől, az orvosom ezt jobban tudja, és én is.

Köszönöm!


2011. szept. 9. 22:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Heti fél vagy 1 kiló fogyás az egészséges :)))
2011. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kösziii!:)
2011. szept. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!