Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a birsalama...

Mi a véleményetek a birsalama sajtról?

Figyelt kérdés
Maradjunk a sima cukorral készült változatnál, mivel nem fogyózok. Csupán csak értelmes édességet szeretnék enni. Magáról a sajtról csupa szépet írnak a neten, akár fogyókúrák idejére is ajánlják. Nekem viszont édesnek tűnik pont ezért magas kalória tartalomra gyanakszom.
2011. szept. 14. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
vALAMI ISTENI FINOM,régen sokat ettem mamámáknál. A rosszhír az hogy az bizony tömény cukor,mivel ez amolyan lekvárfajta szerűség.
2011. szept. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy recept! Amint látod tényleg tömény cukor.


[link]


Nem tudom mi egészséges és fogyókúrás lehet ebben. Birsalmát meg lehet kompótnak csinálni,úgy nem olyan cukros,és birsalma is van benne,ha emiatt gondolják olyan jónak.

2011. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A cikk azt írja, hogy magának az almának alacsony az energia tartalma (nyilván a hozzáadott cukor miatt a sajt esetében már nem így van), tápanyagban, szénhidrátban, rostban, vitaminban gazdag (gondolom ezek azért a sajtra is igazak kissé).


Ja és az emésztés könnyítő hatás valamint a méregtelenítés miatt gondoltam, hogy talán egészséges valahol.


Eszembe se jutott, hogy ezzel aztán fogyni lehet.


100 g-ra bontva saccolnátok mégis kcalt?

2011. szept. 14. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ az energiatartalma, hogy mennyi cukorral készíted!

Élettani hatása a magas pektin tartalom miatt kedvező, székletet könnyítő, méregtelenítő hatású. Ásványi anyagai is értékesek. Sajnos csak mértékkel kell fogyasztani a magas cukortartalma miatt.

2011. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor a főzés és elcukrozás következtében azért némi kedvező hatás is megmarad.


A kalória tartalomra ha válaszolna valaki. Mondjuk ennél a 80 dkg körüli cukor mennyiségnél? Báááár ugye ezen kívül más nincs benne.


Mit értesz mérték alatt?

2011. szept. 14. 11:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fent látható recept alapján 4370 kalóriát tartalmaz azaz adag. Ami nem kevés.
2011. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom értetlen vagyok, de mit értünk "adagon"???
2011. szept. 14. 13:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha a recept alapján elkészítendő egész őzgerincnyi sajt annyi, az nem akkora gáz, mert kisebb szeleteknél többet úgysem eszek meg egy nap.
2011. szept. 14. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Második kommentemben linkeltem egy receptet. Ha aszerint a recept szerint készíted el akkor az egészben van annyi kalória.
2011. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld mancs!!
2011. szept. 14. 13:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!