Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól gondolom? Ha most átállnék...

Jól gondolom? Ha most átállnék rendes, egészséges diétára, bizonyára visszaszednék először pár kilót, de utána újra beindulna a fogyás?

Figyelt kérdés
hülye voltam,de tanultam belőle.az az igazság,hogy koplalással,és állandó edzéssel. fogytam le.több mint10 kilotól szabadultam meg rövid idő alatt. igazából már egész jol nézek ki,de lenne még mit leadni azért.viszont soha többé nem szeretnék koplalni.
2011. szept. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg jó sokára kezdenél megint fogyni, de nem is a gyorsaság a fontos!! hanem az hogy tartós legyen és szerintem megéri várni:)
2011. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló módszerrel adtam le 6 kilót,mostmár utólag szerencsére én is rájöttem,hogy nem jó,így elkezdtem egészségesen kajálni,sportot meg hagytam,és nekem eddig mindössze egy kiló jött vissza.Természetesen a további fogyás nehezebben fog beindulni,de megéri várni,mert így tartós eredményt kaphatsz :)
2011. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, hogy 400-600 kcalt ettem 1-1,5 hónapig. NEM HÍZTAM VISSZA, 1 kgot se, mert fokozatosan(!!!) emeltem az adagot.

A lényeg, hogy ne akarj rögtön 2000 kcalt enni, de még 1500-at se! Sőt, 1000 is sok lenne... minden héten emelj + 100-150 kcalt! Én is így csináltam... elkezdtem folyamatosan 600 kcalt enni (mert volt hogy egyik nap 450-et ettem, másik nap 500 körül.)

2. héten is 600 körül ettem, harmadik héten emeltem 700-800 kcalra. 1000 kcalt ettem 2 hétig még, utána azt emeltem 1100-1200-ra, majd így tovább.

így a szervezeted FOKOZATOSAN szokik hozzá a több kajához, és a nagyobb kcal mennyiséghez.

2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha koplaltál,akkor elsősorban nem fogytál-bár testsúlly alapján egyértelműen-,hanem csak az izomtérfogatodat csökkentetted.

Zsírból nem mehetett le túl sok.

Az egészséges diétában pont fordítva van.

Az izmok-formás seg-g pl,vagy a szívizom-megmarad és csak a testen lévő zsír-naracsbőr,úszógumi-tűnik el.

Ha jó sok fehérjét viszel be,akkor nem lesz olyan vészes a dolog.

2011. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!