Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
 181/190 anonim ***** válasza:
43%

És most büszke vagy magadra hogy továbbra is csak zabálsz és a kisujjad sem mozdítod azért hogy normálisan diétázz?

Ha így folytatod ,hidd el visszajönnek azok a kilók,nem kell itt becsapni magadat és tenni a szépet.

2011. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/190 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk csak...60kg?? 62kg-ról indultál? Két vacak kilóval vagy kevesebb? :D Anyám borogass?

Nem olvastam vissza de mintha többre emlékeznék hogy fogytál. Csak nem visszahíztad? :)

Hamarosan azt a "stabil" 60-at is jócskán túlléped a régi zabálós étrendeddel.

2011. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/190 A kérdező kommentje:
Picit olvass vissza, és rájössz, hogy 59-re mentem le, nappal meg 60-ra ingadoztam a diéta alatt. Ugyanezt csinálom most is (néhány deka eltéréssel, ezért kerekítettem 60-ra). Nem kell szörnyülködni. És nem zabálok, mert nem eszem minden nap mindent, és pl egyáltalán nem eszek egyféléből sokat.
2011. okt. 22. 17:03
 184/190 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 2kilót fogytál össz vissz? Vagy még annyit se mivel százas hogy nem mind zsírból fogytad.

Na mindegy, én tanulok más kárából:)

2011. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/190 A kérdező kommentje:
Azt hiszed, nekem jó, hogy stabilan csak 2 kilót fogytam? Egyre viszont jó volt: nem megyek a kritikus 60 fölé, ez meg épphogy elmegy. Disznónak nem nézek ki, gebe se vagyok, megszokható. Aztán remélem, hogy lesz jobb is, mert azért nem zabálok én, nem vagyok tiszta hülye.
2011. okt. 22. 17:19
 186/190 anonim ***** válasza:
100%

"A csoki viszont megy, minden mennyiségben, ha vezetek, kiteszem a műszerfalra, és majszolok."


Köhmm...ez a kijelentés nem ezt támasztja alá XD

De tök mindegy,egyél nyugodtan ha jólesik,egyszer élünk és kész :)

Én is mióta véget ért a fogyókúrám és súlyt tartok, zabálok mindent,viszont ezt rengeteg sportal kompenzálom,van hogy napi 3órát is sportolok ha úgy van. Pl ma...mivel ettem egy jópár sütit, ebédre meg hurka,kolbász volt kenyérrel,meg ma felfedeztem a fehércsokis sportszeletet is XD


Sportolsz amúgy valamit?

2011. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/190 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem sportolok. Őszintén bevallom. Ugyebár a zumba irtó rossz időben van számomra, a többin még dolgozom, hogy mit lehetne csinálni, és mennyiből. Majd fizukor körbenézek a lehetőségeim után.
2011. okt. 25. 01:00
 188/190 anonim ***** válasza:

Hát, mindössze két kiló leadása (ami nagyrészt nem zsír, mert az a centiken látszana kicsit) ugyan inkább kudarcként könyvelhető el, de a tapasztalatodból sokmindent megtanultál önmagadról és a diétákról is, így nem volt azért teljesen haszontalan az a két hét.


Először is, bebizonyítottad magadnak és nekünk is, hogy kitartó, makacs, akaratos tudsz lenni - megvannak a legfontosabb tulajdonságaid a további zsírvesztéshez. Ezt az akaratosságot hosszútávú, kiegyensúlyozott, egészséges diétához, életmódváltáshoz használd fel, és gyönyörű eredményeket érsz majd el.


Másodszor, a beszámolóid alapján egész jól bírtad, ami azt jelenti, hogy a legtöbb fogyózóval ellentétben neked nem fog gondot jelenteni a sok-sok fehérje és a szénhidrátok csökkentése (nyilván nem ilyen abnormális mértékben) - máris bónuszpont egy jó szálkásító étrendhez. Oké, a nagyobb fajta reggelizés ugyan nem az eseted (régen nekem se volt!), de ez se tragédia, nem kell órához igazítani minden kajázást, csak a megfelelő tápanyagok, a megfelelő arány, a megfelelő gyakoriság és a megfelelő kalória stimmeljen. ;)


Harmadszor, a saját bőrödön megtapasztaltad, hogy a nőiportálos villámdiéták, monokúrák, extrém tápanyagmegvonásos "dietetikusok állították össze" egy/két/három napos fogyókúrák tényleg nem okoznak csodát. Remélhetőleg többé nem esel a csapdájukba, bármilyen csudajókat is ír pár kommentelő (akik közül ugyan van valódi tapasztalattal rendelkező, nem "beépített" ember és nem népszerűsítő bot is, de fene tudja, mennyi).



A zsírfogyás, mint sokszor írtuk, lassú, türelmet igénylő folyamat. Viszont alapvetően - már matematikailag - a zsírhízás se gyorsabb (csak épp sokkal könnyebben megy a hízásra hajlamosaknak, de kérdezz csak meg egy hízókúrázót, milyen gyorsan megy neki).

Ebből következik, hogy most dőzsölhettél, és megmaradt a 60 kilód, de ne higgy az anyagcseréd csodás transzformációjában, ha a szükségesnél huzamosabb ideig többet eszel, visszaugrik a két kiló - és az sajnos már csupa zsír lesz.


Valamikor korábban említetted, hogy a kúrád után tervezel amolyan életmódváltás-féleséget, szerintem felesleges megvárni, mikorra dől össze a 13 napos kiagyalóinak súlytartós elmélete, és mikor olvashatják a nálam aktuálisan épp türelmetlenebb és gorombább kommentelők kárörvendve a gyarapodásod gyászos beharangozóját. Élvezd még pár napig az édes életet, de aztán olvass utána a normális, tartós diétának, tájékozódj, szerezd be, ami kell hozzá, és láss neki, amint lehet! :)

2011. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/190 anonim ***** válasza:
100%

A "nem sportolok, mert nincs időm vagy pénzem" nagyon gyenge kifogás.


Otthoni torna? Az "csak" elhatározás kérdése! Én jelentős túlsúllyal kezdtem és csinálom 3 gyerek mellett... :)


És egyébként fogyok tovább... :)


UpdateMami

2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/190 anonim ***** válasza:
Ha meg latogatod ezt a honlapot most hany kg vagy?Neki kezdtel egeszsegesen enni es mozogni vagy a regi dietadnal maradtal?Ird meg priviben mi meg tortent veled , visszahiztal-e?
2012. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!