Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/190 A kérdező kommentje:

Na, komolyan vettem, amiket mondtatok, meg is beszéltem a környezetemben lévőkkel, és arra jutottunk, hogy a természetgyógyász írása alapján kifejezetten ki van emelve, hogy 13 nap alatt egészségkárosodást nem okoz (tovább meg értelemszerűen nem fogom csinálni), ezért ezt már mindenképpen befejezem. Akár abba lehetne hagyni, akár nem. Mivel szépen haladok, annyira már nem is szenvedek, így értelemszerűen megbízom a természetgyógyászban, aki írta, és haladok a célom felé egyenletesen. Sajnálom a belinkelt angol nyelvű cikk szereplőjét, de neki lehet, hogy volt valamilyen rejtett betegsége, amiről ő maga sem tudott, nyilván betegen egyértelmű, hogy nem szabad csinálni, szerintem jelentős túlsúllyal se, mert nagyon megterheli a szervezetet, és a sokhoz szokott szervezettől hirtelen sokat von el. Illetve nem pont ez a diéta volt az, amiben ő meghalt. Ebben vannak úgymond "éltető" elemek, amelyek közbe vannak iktatva, és sosem engednek komolyabban rosszul lenni (pl mire igazán kiakadhattam volna ma, már jött is a gyümölcs, a sonkaebédekkel meg kimondottan eltelek, főleg a salátával együtt, de még magában, a natúr joghurttal is jó, valamint a végén már fokozatosan tér vissza, ezekből már egyre többet enged meg egyszerre, ami bőven jó, ha a kevesebb is jó volt).

Köszönöm, hogy féltetek engem, ígérem, vigyázni fogok, illetve vigyáznak rám. Ha bármi lenne, azonnal leállok. Folyamatosan írok ide tovább a kúra alatt, hogy lássátok, hogy hol állok, hogyan is fog sikerülni (remélem!) ez a kemény diéta. Örülök, ha vannak hozzászólások, mert szeretek veletek beszélgetni, de ha ne adj' Isten, valamiért úgy megorrolnátok rám, hogy nem jöttök ide vissza már, akkor is megírom már ezt a fogyinaplómat. Soha nem adok fel semmit ésszerű kereteken belül (ami nem ésszerű, abba bele sem kezdek), így most is harcolni fogok a kilók ellen, és az apró sikerekkel egyszer megnyerem a csatát is.

2011. szept. 25. 18:17
 92/190 A kérdező kommentje:

Szóval akkor: harmadik nap vacsija van most!! :-))


Főtt zeller magában :-((

Nyers paradicsom :-))

Gyümölcs (nekem szőlő) :-))))))))))))))))))))))))))))))))

(erre vártam)

2011. szept. 25. 18:21
 93/190 A kérdező kommentje:
Egész nap 60.4 kg voltam, azaz megint szabályosan fél kilót gyarapodtam napközben a reggeli súlyomhoz képest. Ez így tökjó, mert nagyon-nagyon egyenletes az egész. Holnap már csak kevesebb lehetek :-)))
2011. szept. 25. 18:29
 94/190 A kérdező kommentje:
2011. szept. 25. 18:40
 95/190 anonim válasza:

Milyen érdekes, hogy ehhez a nagyszerű diétához pont tudnak ajánlani az oldalukról rendelhető ilyen-olyan kapszulát. :)

Ha gondolod, küldök neked a kertemben bezacskózott, szárított, aprított füvet és ráírom, hogy zsírégető teakeverék. Kb ugyan annyira lenne hatásos.

Na kitartás ehhez az egészhez. A 3. napra amúgy már eléggé összeszűkül a gyomor, ezért is lehet jobban viselni a koplalást. Azért figyelj oda a legapróbb jelekre (szédülés és társai) és változtass ezen az eszement étrenden, ha bármi gáz van.

2011. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/190 A kérdező kommentje:

20:03! Köszi szépen! Vigyázok magamra, ígérem! :-))) Most pedig kimondottan jól vagyok, szinte szárnyalok, mert túl vagyok a vacsin, és a szőlő összerakott!! Annyi gyümölcscukor került belém, amennyi éppen már nagyon hiányzott, és most élvezem, ahogy átalakul bennem, az agyamról is egyből lejött a köd, fel is pörögtem, egyáltalán nem vagyok már lelassulva. :-))

Kezdtem ugyebár a főtt zellerrel. Hát ha ettetek már hánytatót... Nincs semmi gond az ízével, csak hát elég hányingerkeltő. Nem baj, lement a paradicsommal, az igen finom volt. Utána meg jött a jutalom, a házi szőlő :-)) Ilyen ez a diéta, hogy mire éppen szétperegnél, már rak is össze.

Az ilyen-olyan teákat meg kapszulákat én nem rendelem meg, hiába írják ott. Sosem voltam híve ezeknek, csak természetes úton kívánok fogyni, semmi szintetikus nem kell.

Vacsi utáni mérésem: stagnál a napközbeni 60.4 kg. Még késő este megmérem egyszer, hogy mennyivel fekszem le, azaz mennyi vagyok emésztés után. De már nagy eredmény, hogy a napközbeni evésektől nem megy fel jobban a mérleg.

2011. szept. 25. 20:55
 97/190 A kérdező kommentje:
Hűűű, kihúztam a 9. diétás evést, és a 3. napot is!!!!!! Juhúúú, már csak 30 evés és 10 nap van hátra!!!!! Fogy ez szépen!! :-)))
2011. szept. 25. 20:58
 98/190 A kérdező kommentje:

Most találtam meg a vital.hu-n az ezzel a diétával foglalkozó fórumot. Nézzétek csak meg, hogy hány és hány nő, asszony csinálta végig, vagy csinálja most is. Ugyanígy napról napra írják a fejleményeket, mint én most ide.


Hát ezért nagyon kár volt engem ilyen csúnyán lecseszni és itt hagyni. Már azt hittem, hogy tényleg bennem van a hiba, erre többszáz nő aggodalom nélkül csinálja, és tudják biztatni egymást. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nekem meg lecseszés jár érte.

2011. szept. 25. 21:17
 99/190 A kérdező kommentje:

Ja igen, hát persze, a fórum linkje lemaradt:


[link]


Nézzétek meg nyugodtan.

2011. szept. 25. 21:18
 100/190 A kérdező kommentje:

Hűűű, elszaladt az idő, mire befejeztem minden munkát, mértem magam, és az eredmény: 60.4 kg továbbra is. Ugyebár eddig 2 napig a reggeli súlyommal feküdtem, nem a nappalival. Kíváncsi vagyok, hogy meglesz-e az egyenletes 1 kiló mínusz holnap reggelre, ahogy szokott (mármint a reggeli súlyokhoz képest). Tartok tőle, hogy most valamiért lassult a fogyás már az elején. De már az is nagyon jó, hogy stagnáló nappali súlyom van végre, és nem ugrál, ahogyan korábban szokott.


Találkozunk itt holnap! Jó éjszakát!

2011. szept. 26. 00:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!