Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok kövér d. sznókén...

Hogyan tudtok kövér d. sznóként élni? Csak én vagyok erre képtelen?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, fogytam kicsit de most nem fogyok. Ugyanolyan kövér disznó vagyok, mint voltam és nagyon rossz így élni hogy akárhova megyek, mindenki csak vékonyabb nálam. Mindenki sokkal jobban néz ki, én meg ahogy lépek, csüng a háj, összedörzsölődik a comb...stb.stb.


Mit csináltok ti hogy jobb legyen?


Én sportolok rendszeresen, nem eszek cukrot lisztet de semmi


2011. okt. 2. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
A gondolkodásodon sem árt változtatni. Ha így állsz hozzá, hogy kövér disznó vagy akkor az is maradsz. Gondolj pozitívan a testedre és az eddig elért eredményre. Mondogasd, hogy minden nap egyre vékonyabb és vékonyabb vagyok, szeretem a testem. Hidd el ez sokat segít. Emellett persze diétázz és a sportolj továbbra is, hidd el menni fog!!
2011. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj, ismerek olyan 50 kilós lányt, aki ugyanígy vélekedik magáról, mint Te, de csak azért, mert kicsit testképzavaros szegény. :D Veled mi a helyzet, mennyit nyomsz?

2 éve még én is "kövér disznó" voltam, de aztán elkezdtem edzeni, nem volt elég a rendszeres sport, meg a cukor kihagyása... iszonyat keményen kellett küzdenem a kilókkal, minden nap egy órát kellett tornáznom és mellette még futnom, a kajára pedig rettentően odafigyelnem... de sokat segített, hogy mellette három műszakban dolgoztam, és minden nap főztem-mostam-takarítottam. :D Így ment le másfél év alatt 30 kiló. Megérte. De nem lehet lötyögni. Aki el akar érni valamit, az dolgozzon meg érte rendesen.

Itt nézhetsz jó edzéseket és diétákat:

www.body.builder.hu

2011. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én is undorító kövér disznó vagyok. Addig érzem jól magam, amíg nem látom meg a testemet tükörben vagy kirakatban.


Fogyok, fogyok, de még nem eleget :(

2011. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, bocs.
2011. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én le se merem írni a méreteimet. Túl sok...
2011. okt. 2. 20:40
 6/25 anonim ***** válasza:
mi az a túl sok?
2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdésed. A jelek szerint mégiscsak tudsz kövér disznóként élni. Én a túlsúlyom ellenére nem tartom magam disznónak, de te tudod... :)
2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elképzelni, de nem is szeretném. Nem lennék hajlandó úgy élni.
2011. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
cm/kg?
2011. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
oké,kipróbálhatsz egy komolyabb fogyókúrát is,de hidd el,nem kellhogy tönkretegye az életedet a súlyod,van ám másis a világon.olvass könyvet,nézz filmeket,legyen egy hobbid,éld az életed,és fogyókúrázz.
2011. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!