Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok kövér d. sznókén...

Hogyan tudtok kövér d. sznóként élni? Csak én vagyok erre képtelen?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, fogytam kicsit de most nem fogyok. Ugyanolyan kövér disznó vagyok, mint voltam és nagyon rossz így élni hogy akárhova megyek, mindenki csak vékonyabb nálam. Mindenki sokkal jobban néz ki, én meg ahogy lépek, csüng a háj, összedörzsölődik a comb...stb.stb.


Mit csináltok ti hogy jobb legyen?


Én sportolok rendszeresen, nem eszek cukrot lisztet de semmi


2011. okt. 2. 20:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu a kérdés, miért nem mered leírni a méreteidet? ANONIM, senki nem fogja tudni, hogy ki vagy.

Bátorítás: 1 éve 125 kg voltam a 175 centimhez. Kövér disznó kategória.


Remélem nem 59 kilós anorexiás vagy :DDD

2011. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Ne haragudj, de ha sportolsz, meg nem eszel ilyeneket, képtelenség, hogy ne fogyj... Lehet, valami orvosi dolog van a háttérben, talán pajzsmirigy probléma. Ki tudja.


Amúgy rengeteg emberről hallani, akik nagyon sokat fogytak és ma már normális méretekkel rendelkeznek. Meríts belőlük erőt. Ha ők megtudták, te is meg tudod csinálni, nem lehetetlen.

Sokan csapják be magukat azzal, hogy ők kövéren is jól érzik magukat, pedig ezt nem lehet elhinni. A kövér ember nem esztétikus, nem szép, akárhogy is nézzük. Hiába a szép arc, ha a nyaka meg a feje egybeolvad a testével és így tovább. De ami a legfontosabb, nem is egészséges. Rengeteg probléma származik a túlsúlyból.

Le lehet fogyni, csak akarni kell!

2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kitartás!!!


Ha diétázol és sportolsz, olyan nincs, hogy nem fogsz fogyni.

2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
b@szki akkor minek híztál meg? inkább kövér legyek, mint ilyen retardált.
2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hogyhogy kicenzúrázod, hogy disznó?
2011. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

gondolom, több energiát emészt fel a harctechnika edzésem, mint amit meg tudok enni. vagy kb. ugyan annyit.


miért nem eszel kevesebbet/minőségibbet, ha nincs szükséged hájra?

B) rész, mert mindég van.. engem pl. nem érdekel a kinézet. Téged miért érdekel? mások véleménye, mások testalkata.. ezek olyan semmi kis dolgok.

2011. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
170/165 :(
2011. okt. 3. 13:19
 18/25 anonim ***** válasza:

szálkásító étrend. amint tudsz, egyre intenzívebb edzés.

gondolom egészségügyi szempontból sem lenne rossz döntés így tenni.

2011. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Orvosnal voltal mar? Ne egyedul probalkozz ilyen sullyal, hanem szakember segitsegevel. Sztem lehet korhazban kellene lenned par hetig az elejen szigoru orvosi felugyelet mellett!!!!
2011. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
165 kg-osan első körben ki kéne vizsgáltatnod magad - aztán sok-sok séta (menhelyről fogadj örökbe egy nagyon mozgásigényes felnőtt kutyust ;) -akkor muszáj sétálnod), úszás és kezdj bringázni
2011. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!