Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudtok kövér d. sznókén...

Hogyan tudtok kövér d. sznóként élni? Csak én vagyok erre képtelen?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam, fogytam kicsit de most nem fogyok. Ugyanolyan kövér disznó vagyok, mint voltam és nagyon rossz így élni hogy akárhova megyek, mindenki csak vékonyabb nálam. Mindenki sokkal jobban néz ki, én meg ahogy lépek, csüng a háj, összedörzsölődik a comb...stb.stb.


Mit csináltok ti hogy jobb legyen?


Én sportolok rendszeresen, nem eszek cukrot lisztet de semmi


2011. okt. 2. 20:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tuti elírta, és 65, nem 165...

Ha annyi lenne, nem itt próbálkozna.

2011. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

tök mindegy hogy 65 vagy 165, edzés és szálkásító diéta.

ha hormonproblémái vannak, vagy rosszul lát a bal szemére, akkor orvos.. már csak feltételezhetjük hogy betegség miatt 165 kiló. azt szerintem alap, hogy kivizsgáltatta már.

2011. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha sportolna rendszeresen, nem lehetne 165 kg. Elírás, 100%.


Vagy kamu a kérdés.

2011. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
170/65 kg-osan meg nem kövér, még csak nem is túlsúlyos....ha 165 kg, akkor meg alap az orvos
2011. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ha tényleg 165 kg vagyok, akkor megértem, hogy nem tudsz így élni... de ez esetben a külsőd a legkisebb probléma.
2011. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!