Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Esztek a fogyókúra...

Diétázók! Esztek a fogyókúra alatt panírozott ételeket?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen kiiktattátok az étrendetekből?
2011. okt. 14. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakran, de igen. Csokit viszont majdnem minden nap.
2011. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem fogyozom de panirozott cuccokat en sosem eszek. nem kell az extra felesleges kaloria
2011. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 2x bepróbáltam, nekem nem jött be. Fájt és nehéz volt a gyomrom tőle. (viszont diétás lángos és fánkot szoktam sütni, na nem szokás szerűen azért, attól semmi bajom)
2011. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a diétás lángos? :O
2011. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ma pont azt ettem.Halat szerettem volna enni de inkább csak rántva szeretem.Sütöben sütöttem meg,és mondhatom hogy sokkal finomabb mint olajban.Mostantól mindig igy fogom késziteni a rántott dolgokat.Ja!És liszt és tojás nélkül csináltam.:)Fokhagymás tejben úszkált egy egész éjjel a halacskám.Kikaptam a tejböl bele a fele zsemlemorzsa,fele örölt szezámmagba és beleraktam egy jénaiba amit elötte épp hogy csak az olajba márott ujjaimmal kikentem.Isteni volt.
2011. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D én vagyok a lángosos, Telj kiörl. lisztből van, tört krumplival a tésztájában, éd.szerrel, bár olívában sütöm ki, előtte is utána is mérickélem az olajat+ jól felitatom róluk. (évente 1x-2x csinálok 7 db-ot magamnak, egyben olyan 230 kcal van, bár tudom, hogy sok a zsír benne, ezen kívül semmilyen más fajta olajban sült kaját nem eszek, diab.(saját)lekvárral és joghurttal eszem)
2011. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és a tésztájuk ugyanaz,(csak a fánkban van az éd.szer) a lángost pedig sovány sajttal, fokhagymával, és kefírrel eszem.
2011. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem diétázva is lekapirgáltam a panírt, egyszerűen nem szeretem.

2011. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem eszek.
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma pont ettem, így alakult:-D (Ma becsúszott pár hiba...)

Amúgy nem szoktam.

2011. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!