Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha egy nap elengedtem magam?

Baj ha egy nap elengedtem magam?

Figyelt kérdés
súlyt tartok. tegnap este viszont buliban voltam, és 2200 kcal-t megettem. 162 cm és 46 kg vagyok. ettől fogok hízni? :/
2011. okt. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
egy naptól még nem fogsz nyugi:)ha a többi nap vigyázol
2011. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ,én ma például nagyon-nagyon elengedtem magam ,de leadtam ezen a héten a kívánt 1kg, és tudom jól hogy jövőhét szerdára még mínusz 1 kg számíthatok ,akár ha többszöris lesz energia bevitelem 2500 kj felet.
2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hé nagyon kövér vagy.
2011. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus testképzavaros lány. Csak nem tudom magamba még mindig hova tenni az emberi intelligencia és a testképzavar hogyhogy nem ütik egymást?

Ő is látja hogy 162/46, valószinüleg azt is tudja hogy az elhízás nem egy nap alatt következik be.Mégis azon görcsöl hogy mennyi kalóriát vitt be.


Kajálj egészségesen és sportolj és akkor nem kell azon paráznod hogy néha "hízlaló" kaját eszel sem azon hogy mennyi kalóriát vittél be.Te szerencsére nem vagy anorexiás de ez nem jelenti azt hogy ne jöhetne rád 3-4kiló izom. Nem az a lényeg hogy hány kiló vagy hanem hogy hogy nézel ki. Látatlanba nem tudom megmondani ,lehet hogy neked a 46 pont jó és akkor csak szimplán feleslegesen parázol de lehet hogy akár az 56 kilóval néznél ki szebben.A lényeg hogy jelenleg épp hogy nem vagy túlsovány és mégis a kalórián parázol ami egy picit vicces.

Főleg hogy a "kalória" illetve a "testsúly" nem minden, csak körülbelüli irányadónak való, de egy egészséges ember nem is igazán foglalkozik vele. Nagyon primitív dolog mindent erre a 2 dologra alapozni ,bár tudom sokan csinálják.

2011. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2200kcal? -.-

Ha én elengedem magam akkor az 10ezer kcalnál kezdődik :D

De ilyen csak havonta 1x van :/

Heti egyszer meg nyomok egy 4000-4500kcalos napot. A többiben meg diétás napok vannak. Még képes vagyok így is fogyni,pedig már nem nagyon van miből.

De viszont cserébe rengeteget sportolok,de megéri :)

2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!