Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon elengedtem magam,...

Ma nagyon elengedtem magam, nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

ettem croissant és csokit is, és nem keveset...:S

eddig a napig fogyiztam, és nem bírtam tovább, feltankoltam magam rendesen.

most nagyon haragszom magamra, ha holnaptól megint visszafogom magam, nem lesz baj?


2009. máj. 28. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz baj, tornázz egyet, vagy reggel egy futás. holnap pedig fogd vissza magad:-) vagy tarts egy gyümi napot.
2009. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem ugyanilye xar napom volt, én káposztástésztát ettem és ittam martinit is :X


és igen, baj, én annak érzem, holnap ráhúzok az edzésre és picit visszafogom jobban a szénhidrátot


egyébként totál értelmetlen a kérdésed, hisz te is tuzdod a választ :)

2009. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap engedtem el magam, mondjuk nem ennyire, nem szénhidráttal "bűnöztem". Tarts pár keményebb napot, és nem lesz gond. én is azért kajáltam tegnap többet, mert ma kezdtem egy diétát. Nem lesz baj, ha többet nem csinálod. Amúgy észrevettem, ha sok "koplalás" (kevés szénhidrátbevitel hosszú ideig), utána a kis bűnözés jót tesz, mert meglódul a fogyás. Kell a szénhidrát a fogyáshoz, de azért nem ennyi! Ne add fel!
2009. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!:)

:S

de én mindig attól parázok, hogy rólam zsír nem ég le, hanem izommá alakul, és én nem akarok traktor lenni...:((

szal inkább keveset eszek..

2009. máj. 28. 20:29
 5/10 A kérdező kommentje:

akkora a hátam mint egy teniszpálya, és a vállam is...áhh.

nem szeretem ahogy kinézek!:S

olyan 5 kiló van rajtam.

2009. máj. 28. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
okosan kell tornázni, aerobik,gyaloglás,kocogás,vagy bicikli, a lényeg a monotonság legalább 45-60 percig és a 130-as pulzus. ez a zsírégetés lényege.
2009. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi, zsírból nem lesz izom!
2009. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de én mindig attól parázok, hogy rólam zsír nem ég le, hanem izommá alakul, és én nem akarok traktor lenni...:(("


Bocsánat most meghalt az agyam egy része...


Tök király lehet ha valakinek attól kell tartania hogy a zsír izommá alakul! :D Áruld már a technikádat, akarok indulni ősszel erősember versenyen...

2009. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok az a szálkás fajta, és vastag a karom is, és utálom nagyon...pedig csak az a r@hadt 5 kiló...

175cm

75kg

még mindig.

2009. máj. 28. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:
hasonló a paraméterünk, 174cm vagyok és 74 kg. Kg 5kilót akarok fogyni énis. Én úgycsinálom ha ilyesmit kívánok akkor keveset eszem belőle és pl nem étkezésen kívül hanem ebédre vagy reggelire néha. Utánna meg persze letornázom és nemlessz gond(: azt énse tudom honnan vetted hogy a zsírod izommá alakul. Hogy alakulna izommá ha hízlaló kaját eszel? max zsírrá ha nem mozogsz. azért kell aerob mozgás ilyenkor és nem pedig erősítő edzések.
2009. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!