Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honapja dietazom es...

Egy honapja dietazom es leadtam 10kgt, egeszseges ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 13:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de a vizet potolom, napi 3liter vizet megiszok, es mellette a sok zold tea..amugy koszonom szepen a valaszokat
2011. okt. 30. 14:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,más 103 kilóból lefogyni 10et,meg más 70ből.

ha nem koplalsz,akkor semmi gond,jól írta valaki hogy valószinüleg ennek jó nagy része viz volt.

2011. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

103kg-ból nem gáz, barátnőm 90 kilóról indult és 8kg-ot adott le az első héten és még jó is lett a közérzete tőle.


Én 60 kilóból fogytam két hét alatt 10-et és majdnem elpatkoltam. Szóval nem mindegy.

2011. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az mindegy, mennyi vizet iszol, a sejtjeid közt tárolt vizet a szénhidrátcsökkentéssel automatikusan elveszted. ez nem baj, de számolj vele, hogy ez is közrejátszik a súlyod drasztikus csökkenésében. a jó hír, hogy innen, ha rendesen eszel fehérjét és nem durva a kalóriadeficited, semmi sem szabhat határt a zsírvesztésnek :) azért ha lement még egy 10es, célszerű lenne elkezdeni valami sportot, addig pedig marad a tempós gyaloglás, az nem terheli az ízületeid. hidd el, fontos a mozgás, minél többet fogytál, annál nehezebb nélküle fogyni. ráadásul ha stimulálod kicsit az izmaid, mire lefogysz, nem csont és bőr fog látszani a zsír alatt, hanem egy finom izomzat, ami formás, áramvonalas testet eredményez :) amennyiben nő vagy. ha férfi vagy, akkor meg felesleges is hangsúlyoznom az izmok fontosságát.
2011. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hetente max 1 kiló az egészséges
2012. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!