Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnak jó ez? Vagy sok?

Súlytartásnak jó ez? Vagy sok?

Figyelt kérdés

diétáztam és fokozatosan kezdek visszaállni normálra hogy ne hízzak viszont nem tudom milyen volt a mai kajám

suliba reggeltől-14:30-ig : egy vékony tortilla lap amibe salátát tettem

itthon : egy mákos patkó volt(jó sok mák volt benne meg minden...)

vacsora : egy zöld alma

belefért bőven a kcal szükségletembe de nem tudom nagyon gáz a minőség ? szerintetek baj lesz belőle ? ://


2011. nov. 15. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nevetségesen kevés.
2011. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát a torilla kb 130 , a patkó egy olyan 250 lehet azon gondolkodtam egy főtt tojást talán jobb lenne alma helyet

és igen lehet kcal-ben kevés de a süti sokat nyom és félek ha többet ennék ma híznék , mert amikor jobb a minőség többet eszek de ilyenkor nem tudom...

2011. nov. 15. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
te ugyanaz a 47 kilós anorexiás vagy, aki mindig ír ide, ugye?
2011. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem igazán mert rossz az adat és még csak max 4-szer irtam ide az elmúlt 2 évben :P
2011. nov. 15. 15:51
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor ez nem baj ? jobb a tojás ?
2011. nov. 15. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ez mindenképpen nagyon kevés. Ráadásul minőségi szénhidrát egy szál se, minőségi fehérje egy szál se, rost még annyi se. Vacsorára ehetnél valami konkrétabb dolgot, pl. húst salátával.
2011. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!