Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi maximum 4 darab édesítő...

Napi maximum 4 darab édesítő tabletta árt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha cukorbeteg vagy, akkor ne olvasd tovább a válaszom

...

miért használsz ilyen sz@rokat?

inkább kis mennyiségű cukor vagy méz, mint ezek a sz@rnak sem minősíthető szemetek

2011. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle! De az egészségmániások nagyon pöccenek erre a témára,szerintük ez "méreg":)
2011. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pöccenjenek, nem sokat tehetek, cukorbeteg vagyok, a reggeli kávéba nem fér bele a cukor szénhidrátmennyisége.
2011. dec. 1. 11:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésre kérek választ, nem kioktatást!
2011. dec. 1. 11:39
 5/21 anonim ***** válasza:

amit én vettem, azon az áll, hogy egy normál súlyú felnőttnek a napi maximális adag 20 db. én is kb. 4et eszek, kettőt a reggeli zabpehelyhez, meg utána tea, esetleg kv.


én nem tartok tőle annyira, aki olyan helyen dolgozik mint én (vegyész labor...) az ocsmányabb dolgokat is felszív naponta, mint ami egy ilyen tablettában van. ráadásul semmilyen kutatás nem igazolja biztosan, hogy káros lenne, ellenben a túlzott cukorfogyasztás miatt már millióan lettek cukorbetegek, túlsúlyosak, stb.


ez nem azt jelenti, hogy orrba szájba kell tömni, de napi pár darab nem fog megártani. ha cukorbeteg vagy, más választásod nincs is nagyon (esetleg fruktóz?), és aki fogyózik, az se szereti, ha a cukor szórakozik a vércukrával, és emiatt nagyon hamar megéhezik.


mellesleg én napi 1-2 pohár teát iszom, és néha 1 kávét is. csak ezekre 2hetente elment egy kiló cukor, pedig nem 10 kanállal iszom, elhihetitek. ez szerintem sem anyagiakban, sem egészségben nem múlja felül az édesítőszert.

2011. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy bírjátok meginni vagy megenni az édesítőszeres dolgokat szerintem förtelmes az ízük a legjobb ételnek/italnak is tönkre teszik az ízét.Meg egy egy mesterséges szintetikus sz@r a cukor meg természetes alapanyag.
2011. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

csak közlöm, hogy a te "természetes alapanyag" cukrodat úgy finomítják, ahogy nem szégyellik.

hogy bírjuk meginni? az a mi dolgunk. senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy ilyeneket egyenek.

2011. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez cukorbetegnek lett kifejlesztve.Nem értem hogy a nem cukorbetegek miért isszák.
2011. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
már megindokoltam. míg cukrot ettem, 2 hetente fogyott 1 kg. ez 4000 kcal plusz 2 hetente, az havonta 1 kg hízás. még mindig nem érted?
2011. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem ha az ember hízik valamitől az nem főleg a cukortól van.Én pl rengeteg cukros ételt és cukros dolgot eszek és mégis nagyon sovány vagyok , viszont vörös húst egyáltalán nem eszek mivel nem szeretem csak halat és fehér húst ezek közül is csak olyat ami nem zsíros.
2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!