Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi maximum 4 darab édesítő...

Napi maximum 4 darab édesítő tabletta árt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 10:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szerintem napi 4 db egyáltalán nem árt, sőt 5x ennyit is simán elfogyaszthatnál belőle naponta, akkor se lenne semmi bajod. Azok, akik meg kardoskodnak a kristálycukor mellett, elmondanám, hogy a cukornak, pláne a répacukornak rengeteg negatív tulajdonsága van, többek között a vércukorszintet az egekbe repítik szinte azonnal, ami igencsak megterhelő a szervezet számára, nem mellékesen a barna cukor szemernyit nem különb ettől. Mondhatni minden szénhidrát alapú anyag hasonló hatást fejt ki. És nem mellékesen hatalmas kalóriabomba. Persze szénhidrát kell az embernek, csak nem mindegy, hogy milyen. Az egyszerű cukrok és gyümölcscukrok gyorsan lebomlanak, ezért egészségesebbek is. Én azt vallom, hogy amihez nem kell, ahhoz ne adjon az ember plusz cukrot hozzá, és én is évek óta édesítőszer párti vagyok, és még az is lehet, hogy többet fogyasztok belőle a kelleténél. De nem kell ahhoz megenni a méreganyagokat, hogy a szervezetedben kössön ki, elég ha levegőt veszel, vagy neadjisten a bőrödre kened, nagyjából ugyanott vagy...vagy egy szimpla alma megevésével is különböző kemikáliák landolnak benned. Úgyhogy ennyit a fenenagy egészségtudatról.

Visszatérve: napi 4 tabletta egészen biztosan nem okoz semmi rendellenességet senkiben.

2012. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!