Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi maximum 4 darab édesítő...

Napi maximum 4 darab édesítő tabletta árt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 10:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
persze, nem csak a cukortól hízik az ember. én most tartom a súlyomat, de ha visszaváltanék cukorra, tuti elhíznék. ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem eszek cukrosat, mert gyümölcsöt eszem, meg néha 1-1 szelet sütit is, csak szándékosan nem rakok cukrot semmibe.
2011. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én reggelente mindig kocogok 6-kor kelek és 9-ra szoktam dolgozni menni és olyan 6:15-7:30-ig futok hazaérek lezuhanyzok és készülök dolgozni.És sosem diétáztam vagy fogyóztam még , és nem számolok semmilyen kalóriát meg szénhidrátot és nem is éheztetem magam , jó tudom ebben genetikai szerep is van.
2011. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az egynek, aki válaszolt is a kérdésre. A fruktóz ára az egeket veri, régen használtam, de mostmár nem igazán tudom megfizetni.
2011. dec. 1. 13:42
 14/21 anonim ***** válasza:
én anno versenyszerűen sportoltam, akkor mellé kb zabálhattam amit akartam. de aztán lesérültem és bizony szigorú diéta kellett ahhoz, hogy a fekvés miatt felszaladt 10 kilót leadhassam, mivel sport terén nagyon korlátozva vagyok még mindig. így inkább hagyom a cukrot.
2011. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Andizsuzsi ***** válasza:

"Meg egy egy mesterséges szintetikus sz@r a cukor meg természetes alapanyag."


A fehérített, finomított cukor olyan messze van a természetes alapanyagtól, mint Makó Jeruzsálemtől.

2011. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy ideig bírja a szervezeted, de hosszú idő után telítődhet az alkotórészek kevésbé barátságos összetevőivel. Néha nem árt őket váltogatni, hogy ne mindig egyfajta anyag jusson a szervezetedbe.
2011. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szoktam váltogatni, mindig másfélét veszek.
2011. dec. 1. 15:04
 18/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem árt, de nem is használ. Több helyen olvastam, hogy rákkeltő. A párom pl. édesítővel issza a kávéját, nem örülök neki.

Kávéról nem tudok nyilatkozni, milyen cukor nélkül, mert nem kávézom, de teát szerintem nyugodtan igyál üresen, a zöldtea, gyümölcstea cukor/édesítő nélkül sokkal finomabb. Vagy egy kis méz mehet bele. Én pl. Xilit-et vettem tegnap, kipróbálom azt, hogy milyen. 40%-kal kevesebb kalória van benne, mint a finomított kristálycukorban. Zabkását én is szoktam reggelire csinálni, de párolt almával fahéjjal, vagy éppen a fagyasztóból veszek ki barackot, vagy friss ananásszal. Nagyon finom, édesíteni sem kell, mert a gyümölcscukor éppen elég benne. Ez sem fér bele a napi ch-szükségletedbe?

Inkább használok mézet, kevés barnacukrot, mint édesítőt. Lehet, hogy nem fogok heti 2 kg-ot fogyni így, hanem csak fél kg-ot, de azt legalább egészségesen, mozgással együtt teszem.

2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Napi maximum 4 darab édesítő tabletta árt?"

nem is használ. az árt az lehet túlzás. inkább kerüli az ember, ahogyan teheti. mint hogy sima cukor sem kell, ezért olyan vegyszer sem kell, ami azt kiváltja.

2011. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A max 4-et kérdeztem, mivel a napi 1-2 kávémba teszek csak. Amúgy inkább minimális cukorral édesítek.
2011. dec. 1. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!