Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, ha eldöntöm"holn...

Miért van az, ha eldöntöm"holnaptól fogyokura"egyszerüen rám jön a falási roham? Nem birom megállni teli zabálom magam pedig nem vagyok éhes.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne döntsd el ilyen kategórikusan, hogy holnaptól fogyó. Kezdj el mondjuk az ebédhez egy kanállal kevesebb köretet enni. Utána kettővel, hárommal, majd hagyd el teljesen. Vacsorához pl. egyél fél szelet kenyeret, utána annyit se. Tehát szép fokozatosan állj át, így a szervezetednek lesz ideje megszokni, hogy kevesebbet kap. Én így csináltam, és most már csak reggel eszek egy szelet teljeskiörlésűt a reggelimhez, utána már nem eszem szénhidrátot. Én már fogytam így 7 kg. Persze mozgok is. Sok sikert!
2009. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!