Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiszámoltam kalkulátorral a...

Kiszámoltam kalkulátorral a napi kalóriaigényemet. Muszáj ennyit ennem, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Elég magas a súlyom, tehát az is elég magas lett... Megnéztem, hogy mennyi kell ahhoz, hogy testsúlycsökkenés legyen, de úgy is soknak tartom... Muszáj ennyit ennem? Mert mindenhol azt olvasom, hogy 1200-1500 kalóriákat visznek be a diétázók.

Napi 2 órát sportolok!


2011. dec. 27. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Cicalány, egy kiadós ebéd 4-500 kalória..szóval ha így nézed..:]
2011. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így nem kerültem beljebb az igazsághoz, de köszi :S
2011. dec. 27. 02:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig nem kell hosszas logikai számításokat végezned ahhoz, hogy rájöjj, hogy tökéletesen megválaszoltam a kérdésed..:D

Igen, muszáj ennyit enned, és fogsz is. Amúgy 800-1000 kalória alatt már raktároz a szervezeted..

2011. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de így is fogyni fogok? :D
2011. dec. 27. 02:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg azon van, hogy egyél kevesebbet mint eddig. Pl. ha reggelire megeszel 2 szelet kenyeret, ezentúl csak egyet egyél, 3 kanál rizs helyett csak egyet stb. Nem kell a kalóriákat gorcsosen számolni, mert ha kevesebbet fogsz enni mint eddig és mellette sportolsz, akkor automatikusan fogyni fogsz. Nagyon fontos viszont, hogy ne éhezz! Ha kiéhezteted a szervezetedet, akkor csak ha napi 1 almát eszel, akkor is hízni fogsz egy ido után, mert a szervezeted tartalék uzemmódra kapcsol, teljesen lelassul a metabolizmus, megáll a fogyás és minden kevéske energia, amit étel formájában beviszel, azt a szervezet elteszi. Tehát kevesebbet enni, lehetoleg rendszeresen és nem éhezni. Ennyi a nagy titok ami az evést illeti :)
2011. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!