Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen okból kezdtetek el...

Milyen okból kezdtetek el fogyózni? Hogyan sikerült elérni az "álomsúlyt"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért kezdtem el fogyózni, mert nem voltam elégedett a testemmel.


Az álomsúlyt még nem értem el, nem is tudom, hogy létezik-e ilyen. Mindenesetre még 4-5 kilónak kellene lemennie.


Szálkásító diéta+futás.

2012. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *gin* ***** válasza:
ugyanazt tudom írni, mint az előző. még a 4-5 kg is stimmel.
2012. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem voltam elégedett magammal, utáltam, hogy az évek során feljött rám felesleg...

Úgy értem el az álomsúlyt, hogy odafigyeltem az étkezésre, és igyekeztem minél többet mozogni (nálam ez leginkább séta, kirándulás és úszás volt).

2012. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Undorodtam a 96 kilómtól. Még nem értem rá, körülbelül 6-7 kg-t fogynom kéne még.

167cm/64kg 19L

2012. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy ilyen sikereket értetek el! Gratulálok! Azt elfelejtettem beleírni a kérdésbe, hogy ti fokozatosan változtattatok a dolgokon, vagy egyik napról a másikra?
2012. febr. 4. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Untam,hogy 23évesen nem tudok magamra ruhát venni a 96kg-ra,igy lettem 56kg.Most jó teljesen.Életmódot váltottam:nem eszem cukrot,fehér lisztet (max ritkán,ha vendég vok stb akkor is keveset) és minimum hetente 5x sportolok,de egyébként minden nap,csak néha van,hogy kimarad 2nap...de több nem..hát ennyi és lement kb 6-9honapközt fokozatosan...:)
2012. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra. Ezt máshogy nem lehet megcsinálni.
2012. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!