Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update, bevállt?

Norbi update, bevállt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A módszer igen. A rendelt kaja nem, attól 2 kg-t híztam 1 hónap alatt, mert sokkal zsírosabb, mint ahogy én főzök, és sajnos nekem a zsír sem a barátom.
2012. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pagan válasza:
55%
ez egy ökörség,kérdezd meg Terry Blacket:DD,régebben nyilatkozott az aktívnak és teljesen fel volt háborodva mert egy hónap alatt 10 kilot hízott és nem jött rá a bőrnadrágja:DD
2012. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Be. De saját magam készítettem a kajákat, nem rendeltem. Csak betartottam ami a könyvben le van írva.


9 hónap alatt 24 kg-t adtam le. Akkor vettem meg életem első miniszoknyáját és első bikinijét. Nagyon jó érzés volt. Büszke voltam magamra hogy le tudtam fogyni. Jó nem lettem csontsovány, de ahhoz képest hogy 90 kg-ról indultam, szerintem és mások szerint is csúcs lett az eredmény. Ja és nem is akartam tovább már fogyni. Elértem a kitűzött célt.


Az első időben olvadni fognak a kilók rólad, de ne add fel akkor sem amikor stagnálni fog a súlyod. Tovább kell csinálni bármennyire nehéz is.

2012. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Az előző hozzászólótól kérdezném, aki 9 hónap alatt fogyott 24 kg-ot, hogy Norbi melyik módszerét használta?

Én a 2004-es könyv alapján fogytam 15 kg-ot 6-7 hónap alatt.

2012. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nos nekem is bevált-de nem ettem se a termékeit, se a menüt.Szóval szénhidrátszegény táplálkozás, okosan, mozgással fűszerezve-anélkül nekem nem megy.
2012. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált, bár még nem régóta csinálom. Én sem veszem a termékeit. Megoldom egyszerűbben. Még az első étel besorolása van meg, az alapján étkezem. Úgy tudom a legutóbbi besorolásán, már minden ami 1-es, tehát eheted egész nap, az csak Norbi terméke.. Szóval ez az újítás nem érdekel.


Rólam nem olvadnak a kilók, de bizony meg van a heti 1kg minusz, ami teljesen jó.

2012. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

A RÉGI Norbi update jó és hatásos. Tehát az, amikor még a legelső update könyvben leírta a módszert és a kódokat. Utána felhígult az egész, hogy minél több emberhez eljusson, felépült mögé egy márka, update termékek, és ez már a nevetséges kategória, de hát a pénz nagy úr.


Higgyétek el, X évvel ezelőtt, amikor Norbi megálmodta az update-et, sírva röhögött volna ha valaki azt mondja neki, hogy update kakaóscsiga. Most meg...van az is.


Összefoglalva tehát ha szimpi a módszer, használd nyugodtan, mert lehet eredménye, de felejtsd el a norbis termékeket, azt az elvet, hogy "ez update édesség, tehát mehet", alkalmazd szigorúan az eredeti kódokat és menni fog.

2012. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
OFF ! Légyszíves írjátok le miből állna pl. egy napi étkezés ! Nagyon köszönöm!!!!
2012. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Itt nem konkrét diétás étrendről van szó, hanem arra alapul a módszer, hogy behatárolja, milyen típusú ételeket mikor lehet enni a nap folyamán. Nem lehet másképp elmagyarázni, olvass utána.
2012. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mégis akiknek bevált ti mit esztek egy nap ?
2012. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!