Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update, bevállt?

Norbi update, bevállt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

oké leírom a tegnapi étrendem:


reggeli: 1 tojásból rántotta, 1 virslivel, sajttal, egy kis szelet barna kenyérrel, és egy bögre kakaó. Bár hozzá tenném a rántotta nem olajos, ugyanis grillben készül. -- Hiszen reggelire még mindent lehet, csak mértékkel. És számomra fontos is a reggeli.


ebéd: egy tál bableves -- ami a régi kódok szerint szintén ehető egész nap, persze tejföl és kenyér nélkül


vacsi: csirkéből készült brassói, köret: jégsaláta, főtt tojás

2012. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tehát ha már nagyon nagyon végén vagyok a fogyásnak, már csak 4kg-ot kell leadnom, és betartom a kódok által késztett listát(vagyis hogy mit mikor ehetek) és 1200-1300 kcal-t eszek egy nap, akkor sikerülhet leadni 2hónapon belül?

eddig sem ettem kenyeret, csak helyette puff. rizst vagy abonettet, kerültem a cukros dolgokat, üdítőket és hozzá hasonló kajákat, és így sem megy le. de a kód az segíthet ebben, vagy ez már annyit nem számít? előre is köszi! L/17

2012. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
1200-1300 kalóriával/nap ígyis-úgyis lefogysz, nem kellenek hozzá update kódok.
2012. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
már egy ideje ennyit eszem, és még semmi sem ment le.. 49kg vagyok, és 45szeretnék lenni. (alacsony vagyok hozzá!)
2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 neon2 válasza:

Csak ajánlani tudom :)

Én rengeteget fogytam le az ételeivel és a Duci tréninggel

2012. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!