Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit elkeseredni, hogy 1 deka sem megy le rólam. Ott kezdődött, hogy 1 hónap alatt híztam 14 kilót... Mint kiderült inzulinrezisztenciám van/volt, az orvosok szerint egész életemben kövérnek kellett volna lennem, nem csak most elkezdeni hízni. 47 kiló voltam... (156 centihez) Kaptam egyből gyógyszert, aminek nagy fogyást reméltek, de semmi nem változott. Járok 2 hónapja taebo edzésre heti 3x 1 órát, minden nap tornázok napi 1x-2x Norbi ducitréningjére, emellett örökké tartó diéta napi 200 ch és max 1700 kcal, amit betartok, édességet, gyorsan felszívódó szénhidrátot nem eszek. Eddig azt hittem, hogy a mozgás és a diéta a legjobb testedzés, de kezdem feladni, mivel nem hogy 1 kiló, hanem 1 deka se ment le 2 hónap alatt. :((( Az eredményeim amúgy tökéletesek (vérkép). Még csak az sincs, hogy formálódtam. A hasam ugyanúgy hájasan lelóg a nadrágomon kívül, a combom szintén katasztrófa. :( Más edzésforma kellene? Tanácstalan lettem.
2012. febr. 9. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Napi 200g ch erősen tömegnövelő étrend, főleg egy nőnél. Inkább felének kéne lennie...
2012. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a gramm lemaradt. Pedig ennyit "rendelt elő" nekem a dietetikus, még személyre szabott diétát is összeállított hetekre, úgy, hogy napi 180-200 g ch kijöjjön.
2012. febr. 9. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig a ch mennyiségén kell csökkenteni, ha jelenleg nem fogysz. Konzultálj vele.
2012. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2012. febr. 9. 09:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy tömegnövelő a 200 ch, én 180-n vagyok és fogyok!!
2012. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nézegettem korábbi kérdéseket, volt ahol azt írták, hogy aki 50 kg alatt van annak elég napi 100 g ch. Aki több annak a ch is lehet magasabb. De nem értem annyira ezt, hogy kinek mennyi kell, rábíztam a dietetikusra.
2012. febr. 9. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja, hogy mennyi kell. 100gr ch az semmi! nekem 60g az ebédem.
2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az "orvos" legtöbbször semmit nem tud a diétáról. Lásd guruló kardiológus, dohányzó túlsúlyos háziorvos. Egyébként meg mindannyian különbözünk, nem lehet ránk húzni, hogy egységesen 180g ch-val fogyunk, 250-el hízunk. Kísérletezni kell, mert minden ember más és más.
2012. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden ember más, de 180 gr fele bőven koplalás.
2012. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 *gin* ***** válasza:
Kovi bácsi, nekem heti fél kiló fogyáshoz kell 210g ch. az más kérdés, hogy fehérjéből meg csak 60, ezért 60 g-ot inkább "átcsaptam" a ch-ból a fehérjéhez. de 150-nel is tudok fogyni sport mellett.
2012. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!