Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit elkeseredni, hogy 1 deka sem megy le rólam. Ott kezdődött, hogy 1 hónap alatt híztam 14 kilót... Mint kiderült inzulinrezisztenciám van/volt, az orvosok szerint egész életemben kövérnek kellett volna lennem, nem csak most elkezdeni hízni. 47 kiló voltam... (156 centihez) Kaptam egyből gyógyszert, aminek nagy fogyást reméltek, de semmi nem változott. Járok 2 hónapja taebo edzésre heti 3x 1 órát, minden nap tornázok napi 1x-2x Norbi ducitréningjére, emellett örökké tartó diéta napi 200 ch és max 1700 kcal, amit betartok, édességet, gyorsan felszívódó szénhidrátot nem eszek. Eddig azt hittem, hogy a mozgás és a diéta a legjobb testedzés, de kezdem feladni, mivel nem hogy 1 kiló, hanem 1 deka se ment le 2 hónap alatt. :((( Az eredményeim amúgy tökéletesek (vérkép). Még csak az sincs, hogy formálódtam. A hasam ugyanúgy hájasan lelóg a nadrágomon kívül, a combom szintén katasztrófa. :( Más edzésforma kellene? Tanácstalan lettem.
2012. febr. 9. 09:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kovi bácsi te igencsak hülyeségeket beszélsz.. Az átlagos CH igény súlytartás esetén 280g körül van, fogyásnál pedig 180-200. Én 55 kg vagyok és hetente fél kilókat fogyok 1400 kcal-os diéta mellett. Ebből a zsír mindig 28g alatt van, A CH meg 180 körül.



Kedves Kérdező, nem lehet, hogy a zsír túl sok? Annyi zsír van minden ételben manapság, hogy iszonyú könnyű túllőni a fogyáshoz kellő adagot..

2012. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!