Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak? Ha igen, még mennyit?

Fogyjak? Ha igen, még mennyit?

Figyelt kérdés

mindenki szerint ferde az önképem.. de én akkor se látom magam vékonynak. számaim:

magasság: 167,5 - 168 cm

tömeg: (változó, általában:) 51-53 kg között mozgok


váll: 90

mell: 74 (70B)

derék: 60

csípő: 88

comb: 50

vádli: 34


vélemény..? :S


2012. febr. 9. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nehogy fogyjál! szereintem ezekek a méretek teljesen arányosak és az 53 kiló pont jó. hány éves vagy?
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát erősen önértékelési problémával küzdesz. 50 kiló alatt még vért sem adhatsz, ha elmúltál 18 éves. Ugyanilyen magas vagyok, 62 kg, de mindenki szerint normális a súlyom. Talán én mondhatnám, hogy 2-3 kg felesleg van rajtam. DE TE????
2012. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már!!!! Én 164 cm vagyok és 52 kilóval tök jól néztem ki, arra szeretnék visszafogyni!!!

Te meg még magasabb is vagy picit, szóval tuti nem vagy dagi, nehogy fogyózz!!!!

Max tornázz, hisz az jó a testnek, léleknek, és feszesíti a testet. De fogyókúrára semmi szükség.

2012. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy kover, vekony vagy! Az a legfontosabb, hogy onmagadnak megfelelj, ezert jarj futni, menj pilatesre, es egyel naponta 1400 kcal-t, igy par het alatt jelentos eredmenyeket erhetsz el. Viszont 48 kg ala semmikepp se menj, mert mar korosan sovany lennel! ;)
2012. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!