Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a mellem?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de 14éves fejjel alig van valami kis "cicim", kicsit kínosan érem magam ugyanis az osztálytáraimnak már látszik hogy

fejlődik,és nő nekik.:/ de nekem még csak 1kicsi jelét se adja a fejlődésre.hogyan lehetne ezen változtatni? vagy ez nem kortól függ? esetleg a genetikai fejlődésem is közrejáccik?


2012. febr. 9. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Genetika, kor.. ha nagyon akarod akkor plasztika, bár nem tudom hogy mennyire legális ilyen korban.
2012. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
4%
Húzogasd a végét :xD Mint misel wild
2012. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A vekony testalkatu lanyoknak altalaban a melluk is kicsi, en 17 eves vagyok, vekony, es elegge lapos a mellem. Engem mar nem zavar, megszerettem. Valoszinuleg nekem nem is fog tobbet noni, anyukam 50 eves, es hiaba tobb rajta a zsir, a mellei ugyanekkorak.. Neked meg nohet, ha esetleg nagyon sovany is vagy, erdemes lenne elmenned nogyogyaszhoz, egyik osztalytarsnomnek a sovanysaga miatt fogamzasgatlot irtak fel, 'hizott' 6-7 kg-t, a melle sokkal nagyobb lett.
2012. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Nekem 18 éves fejjem 70A-s a mellméretem. Hidd el, ha te elfogadod, a környezeted is el fogja. A pasik pedig /az olyan pasik, akikkel érdemes együtt lenni/ nem a melleidet fogják nézni, mondom egy úgy, hogy másfél éve boldog párkapcsolatban élek. A kisugárzásod kell, hogy jó legyen, amit már egy mosollyal is feltornázhatsz :). 14 évesen nincs miért aggódnod, sőt, még nekem sem, mert 22 éves koromig simán megnőhet, ha gyermeket fogok várni, biztosan meg fog. A genetikán is sok múlik, bár ez sem mindig igaz. Anyukámnak ennyi időseb 80C-s mellei voltak. Ha ekkorák maradnak, akkor sincs semmi baj, nem leszel hátrányban miatta. Aki arra érdemes, hogy a barátod legyen, nem a melleidet fogja nézni. Ha látják rajtad,. hogy szégyelled, feszengsz miatta, még ki is használják majd, hogy cukkolhassanak, mert sajnos vannak rosszindulatú emberek. Szóval nyugi. :)

Üdv. :) ;)

2012. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
fejjel* bocsi :)
2012. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Énis így voltam vele, attól függ hogy anyukádnak vagy közeli rokonoknak mikor kezdett el nőni.:D
2012. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fekvenyomással. :D


Viccen kívül a genetikával nem tudsz sok mindent kezdeni (konkrétan semmit), de lehet hogy később indul be a folyamat, láttam már példát rá hogy 14 évesen semmi melle nem volt a csajnak, 16éves korára pedig gyönyörűek lettek.

Elég fiatal vagy , még alakulni fog.

2012. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Minden úgy jó, ahogy természetes! Most ez sem tetszik rajtad, az sem. Fejlődsz még, várj vele. Majd nagykorodban rászoksz ezekre, és úgy nézel ki, mint a VV4-es Szandika.


Aki nekem úgy tűnik, mintha egy kirakatbábú lenne.


A mai fiataloknak az a hóbortjuk, ha nem hasonlítol rám, akkor nem veszünk be barátnőnek. (Mint a filmekben). Ez hülyeség.

2012. febr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én tudnék egy módszert, de az 18 éven aluliaknak nem ajánlott még. Ki tudja, mire célzok? Ahhoz kell másvalaki is. De ez csak vicc volt. Ki ne próbáld.
2012. febr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tizennégy évesen még.. ráérsz. Tényleg. Van, akinél később indul meg.

Egyrészt a genetikán múlik meg egyéni alkat kérdése is. Hiszen, a mell tkp. zsírszövet. Ha valaki meghízik, mellre is hízik: megnőnek. Ha drasztikusan lefogy, a mellméret is csökken valamennyit. (Meg hormonális, tehát pl. szülés után óriásira nő a legkisebb is. Na vajon, miért?)

Várj néhány évet.

Ha akkor sem óriási, ne ess kétségbe. Van ez így. Nekem pl. gyengém, ha belefér a tenyerembe, ha nem túl nagy. A lényeg, hogy mell legyen. És szeresse, elfogadja a tulajdonosa. És akkor én is szeretem, hogy van önbizalma és az meg.. széppé teszi. (Pfú, ez de nyálasan hangzik. Pedig télleg.)

2012. febr. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!