Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a mellem?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik de 14éves fejjel alig van valami kis "cicim", kicsit kínosan érem magam ugyanis az osztálytáraimnak már látszik hogy

fejlődik,és nő nekik.:/ de nekem még csak 1kicsi jelét se adja a fejlődésre.hogyan lehetne ezen változtatni? vagy ez nem kortól függ? esetleg a genetikai fejlődésem is közrejáccik?


2012. febr. 9. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dörzsölgesd WC-papírral! A fenekednél bevált...
2012. febr. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és bocs :D
2012. febr. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, még nőhet! Pl. Unokatesóm mindig vèkony kislány volt ( csúfolták is: elöl deszka, hátul léc, stb...), de kb 15-16 éves korában nagyon beindult nála a változás és most már nagyobb van neki mint nekem :D pedig nekem fiatalon, 12-13 évesen már volt mellem, szóval ne aggódj :)
2012. febr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sehogy.

De ne bánd, mert ez is lehet szép!

Nekem is kis mellem van, és nem is nőtt 14-15 éves korom óta.

Kicsi, de formás, és illik az alkatomhoz is.

Hülyén is néznék ki nagy kannákkal, úgyhogy én megszerettem.

Én ilyen vagyok, vékonyabb, de azért formás.

Nem csúfítanám el magam plasztikával.

Ronda és közönséges vékony lányokon a látványos műmell.

2012. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszii mindenkinek.! :)
2012. febr. 13. 17:34
 16/16 anonim válasza:

Későn kapcsolok! :) de egyél sok szalonnát.. Egyébként ne akarj nagy melleket nekem nagy van és nem annyira szeretem ellentétben a barátom mert mindig azzal van megáldva.. De a fiúkat nem az fogja érdekelni hogy mekkora ha kicsi ha nagy akkor is a fiúknak mind1 .. De a gemetikád azt adja hogy később nőni fog.. Nekem 7.-es koromban 85 b-set kellett hordanom most medig 90A-sat hordok.. Nekemis genetika

ne aggódj nem vagy lemaradva semmiröl.. Pedig én nem is vagyok kövér énnekem mindenki azt mondja nagyon szép alakom van! :) egyél sok sok szalonnát

2015. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!