Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lassul le egy idő után...

Anniebianca kérdése:

Miért lassul le egy idő után a fogyás? Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés
Első hónapban lement 4 kiló, azóta viszont 3 hét alatt csak 1, pedig ugyanúgy diétázok és sportolok.
2012. febr. 10. 06:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

59%, hagyjuk már!

az elfogyasztott fehérjékből alakul szénhidrát, amennyi kell. nyilván nem fogja feltölteni a glikogén raktárakat, de akkor is..

és legyen gyakorlati példám is miért hülyeség ez a gyors ch-s anyagcsere támogatás.

a legtöbb zsíros ember, akinek be van lassulva az anyagcserje, mit eszik? sz.ar egyszerű szénhidrátokat. köszönöm, ennyi elég, erre varrjatok gombot.

2012. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
12:53-as Tehát, ha jól értem egész héten diétázol, és vasárnaponként eszel, amit akarsz, aztán folyt. köv. és másfél hónap alatt lement 10 kiló? Mennyit akarsz leadni összesen? Én 17 kilót szeretnék leadni, eddig lement 5, de most teljesen megállt. Lehet, ha egyszer-egyszer én is "bűnöznék", akkor megint beindulna? Furán hangzik, de az előző hozzászólásokból ezt következtetem ki.
2012. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A bűnözés hülyeség.

A szénhidrátvisszatöltés nem az, de azt is normális szénhidrátokkal szokták.

2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat, lehet tényleg a szénhidrát visszatöltéses nap lehet a megoldás, ki fogom próbálni. Egyébként 167cm magas vagyok, 30 éves, és most már csak 61 kg. Kb 57-58 szeretnék lenni, de mindig az utolsó 2-3 a legnehezebb. :( Úgy diétázok, hogy 1200 kcal-nál és 120g ch-nál többet nem eszek egy nap, próbálom ezt a mennyiséget nem "szemetekkel" kitölteni, sok gyümi, zöldség, fehérje,stb. egy héten 3x futok 45 percet padon, 3x Réka tornázok 45-50 percet, egy nap pihenő.Remélem jól csinálom.
2012. febr. 11. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!