Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos, feszes hasért milyen...

Lapos, feszes hasért milyen edzésre kellene járnom? Pilates, zumba, hastánc vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Úthengert, vagy csipesszel összefogod oldalt.

Vagy diéta és eddzés. Ha valami sporthoz vagy tánchoz van kedved akkor csináld azt, a fő hogy mozogj. De ha nem riadsz vissza a konditeremtől az mégjobb.

2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Elég, ha naponta 20 percet megcsinálsz valamelyik Rubint Réka hasizom erősítő blokkjából. Az sem mindegy persze, hogy hogyan táplálkozol.
2012. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

az hogy mit és mennyit eszel 1. sorban meghatározó.

20 perc RR pedig sz.arra sem elég. sokkal többet ér heti 3-4 intenzív, igazi edzés. akár thaibox, taichi, vagy otthon bodyrockTV.

pilates jó edzés, de nem elég intenzív, heti 1x-2x érdemes csinálni, mert jól edzi az izmokat (pl. hátizmok).

zumba, hastánc elhanyagolhatók. szórakozások és nem edzések.

nem fognak izomstimulációt adni, nem fognak jelentős energia mennyiséget elégetni, magyarul edzés, fogyás szempontjából fölöslegesel.

2012. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
De. Saját tapasztalatból mondom, hogy a Rubint Réka féle tornák nagyon hatásosak. Egy éve 42-es nadrágot hordtam, most 36-ost. 64 haspréssel kezdtem, aztán eljutottam a 300-ig. Ez még mindig csak 11 perc volt! Karácsony óta végigcsinálom a 20 percet, ráadásul bokasúlyokkal. Nekem senki ne mondja, hogy sok száz hasprés nem elég naponta! Én úgy csinálom, hogy egyik nap 20 perc has, második nap 20 perc felsőtest, harmadik nap megint 20 perc has, negyedik nap 20 perc popsi, és elölről... Amikor nem hasat csinálok, akkor is még a 20 perc után le szoktam nyomni 200-220 hasprést. Sok szerencsét!
2012. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

K.vasokat futni, mert attól lesz kockás a hasad, ha a fölötte levő hájt leégeted onnan. Plusz még járni konditerembe, ott van mindenféle jó kis gép, amit lehet gyűrni 1000-rel. Ezeket a p.natátogatókat én nem ajánlom. Szerintem baaromsáág.


No meg normális étrend ezek mellét természetesen, de ezt ugye nem kell mondanom remélem (?).

2012. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a Rubint Réka és barátai edzések DVD-k úgy voltak hatásosak, hogy előtte lefutottam napi szinten (!!) 10-13 km-t 1 vagy 1,5 óra alatt. S utána csináltam ezeket.


Ehhez hozzáfűzöm, ha van erőd ezeket lefutni napi szinten, akkor utána már a TV-nézésnek alatt is ugyanennyi zsírt fogsz elégetni, mint a p.natátogatással.

2012. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

ma 14:31

hagyd már a baromkodást!

annyit értesz edzéshez ezek szerint mint egy 14 éves tinédzer. ellenben velem..

a Rubintréka edzéseknél sokkal keményebb edzések vannak, nézz meg egy bodyrockTV-s videót..

napi 300 hasprés pedig megint nem ér semmit "hasfeszesítésben" mert a hason lévő zsírt kell eltüntetni, azt pedig hagyományos fogyással lehet tehát: kalóriadeficit + intenzív edzés.


és ne írjon már baromságokat a sok hozzá nem értő, hogy nekik a rubintrékás gyakorlat mennyire bejött.. nekem meg tudjátok mi jött be.. O_o AZ amire gondoltok.

de én tudom hogy nem a szextől van szálkás testem, hanemm mert az edzésem és a táplálkozásom ezt teszi lehetővé. ha átváltanék kisebb intenzítású edzésre, és ugyan ennyit ennék akkor bizony én is zsírosodnék.

és tök mindegy lenne, hogy minden nap rubintrékázok, a harcművészet edzések után sz.arra sem lenne elég.

ezért nem az edzés a hatásos, hanem a táplálkozási szokások.. de nem igaz hogy erről még sosem hallottatok! :/


plusz, olvassatok már utána edzések energiaigényének! hol van rubintréka?? sehol! 20 perc alatt elégetsz 120kcal-t? 200-at? haggyuk már! ...


6x hatékonyabb edzések vannak, nézzetek már utána az intervallumos edzéseknek!


vagy egy olyannak, hogy kettlebel.


és nem kell ám isteníteni az RR videókat, mert sokkal jobb gyakorlatok vannak, DE még jónak nevezni meg abszolút fölösleges. szét kéne nézni milyen edzéslehetőségek vannak, mert ha ti csak az RR-t ismeritek, akkor persze hogy ezt ítélitek hatékonynak..

2012. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

agyaég:)!!!

a fogyi kategóriába is írnak értelmes emberek,nem csak nők lapjás háziasszonyok,meg anorex tinik?

szép volt bölény!

2012. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem ő is acél. :D


de hiába csinál 600 felhasználót attól még erősen létszámfölényben maradnak az idióták

2012. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hűű milyen feszült a hangulat, pedig csak egy ártatlan kérdésnek indult :)


Természetesen a táplálkozásomra is odafigyelek, most az edzések érdekelnének melyik a leghatékonyabb ami feszes, lapos hasat csinál elsősorban.

Az otthon végzendő edzések halálra vannak ítélve nálam, mert, alapból lusta ember vagyok, otthon tuti nem csinálnám. Ez a helyzet a konditeremmel is, régen jártam barátokkal, de ott sem volt elég motivációm.

Ezért szeretnék vmilyen edzésre járni, ahol az edző a lelket is kihajtja belőlem, motivál.


Régen pár évet kick-boxoztam, nem volt rossz, de most szeretnék valami újat kipróbálni, ezért gondoltam valami fitness-féleségre

2012. febr. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!