Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ki, hogy mielőtt...

Hogy bírjátok ki, hogy mielőtt jóllaktok, abba hagyjátok az evést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig bírom ki, de általában annyit eszek, ami jólesik még, tehát nem eszem magamat rosszullétig. ez tudatos nálam, mivel már 30 vagyok és jelenleg nem sportolok, főleg ücsörgök és 53 kilómat tartani akarom. Persze a csoki is belefér, meg minden ami jó, de mértékkel!
2012. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészen egyszerű érzed mikor elég, csak figyelni kell és lassan enni, nem habzsolni. Akkor időben észreveszed, hogy nincs szükséged több ételre hiába van még esetleg a tányérodon.
2012. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előre megszabom az étrendemet. Pl. reggelire x gramm natúr zabpehely vagy 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér stb. Ezt megeszem és be is fejezem az étkezésemet, akkor is ha még ennék.
2012. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

annyit eszem amennyit a tányérra rakok.

azt az eltelített érzést meg alapból utálom,uh soha nem szoktam magam megtömni.

habár visszagondolva volt ilyen,mikor tömeget növeltem.

a hányás kerülgetett és volt olyan,hogy nagy önfegyelemmel tudtam visszatartani az okádást.

2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!